Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértetek azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy a modern társadalomban a lányok túl "elkorcsosodtak"?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy a TV-ből is folyamatosan azt sugározzák, hogy milyen jó, ha 25kg vagy, dinnye méretű mellekkel, szilikon fenékkel, stb. És amikor ezt táplálják kiskora óta egy kislányba, az nagyobb korában valószínűleg tényleg csatlakozik az új r*banc irányzathoz. Véleményem szerint nem jó, hogy ennyire elrontják az új generációt, és ez ellen tenni kéne valamit. Kinek mi a véleménye?
2011. szept. 9. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ez a facebook lenne lájkolnám a bejegyzésed.
2011. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasik többsége nem a "korcsok" után futna, akkor nem lennének ennyien.
2011. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden kornak van egy szépségideálja, ez sem rosszabb, mint a többi.
2011. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első válaszolóval értek egyet..

16/L

undorítóak a kis pózer p*csák :)

2011. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem...
2011. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kereslet megteremti a kínálatot. A marketing segítségével viszont a kínálat szerezhet keresletet:)

Nem mindegy, hogy mi szól a TV-ben, hogy néz ki a másik ember? Ti mi a f..nak foglalkoztok vele? Gondolom mert belétek rúgnak is valamit találni kell. Vagy én nem is értem.

Egyébként ha a szülők nevelnének, az iskola nevelhetne, nem lennének ilyen gondok. Majd az élet megtanítja őket. Amíg nem kártékonyak, addig ne foglalkozzatok velük. Ha valaki magától nem tud hasznos lenni, akkor majd a fájdalom, csalódás, sikertelenség megtisztítja az eszét, vagy megsemmisíti. Fegyelemre, rendre van szükség. A hülyeséggel, lázadással, vagánysággal soha nem volt semmi gond. A hőbörgéssel, önzéssel, rosszmájúsággal annál inkább.

2011. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Walk With Me ***** válasza:
100%
Nem csak a lányok, hanem mindkét nem. A lányok ribiskednek, a fiúk meg ilyen "ki ha én nem" alfahímekké vedlenek, Undorító bagázs mint a kettő.
2011. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

valóban rettenetesen elkorcsosult a generációnk, nekem fáj belegondolni, hogy ezekből a plasztikbabákból anyák lesznek...

de szerencsére vannak kivételek. :)

15/L

2013. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!