Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldás lenne összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lenne összejönni egy másik sráccal? Vagy felesleges a bosszú?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit ismerek mióta az eszemet tudom. Haverok vagyunk és az utóbbi időben elkezdett alakulni köztünk valami...de miután összevesztünk valamin és hetekig nem beszéltünk összejött egy másik csajjal...nagyon féltékeny vagyok...de az az érdekes hogy szerintem ő is féltékeny rám...látom hogy amikor egy másik fiúról beszélek vagy csak megölel egy másik fiú mennyire rosszul esik neki..a másik srácot meg tudná ölni a szemével. De miért csinálja ezt ha közben barátnője van? Nagyon bánt a dolog mert nekem még mindig nagyon tetszik de már elegem van belőle. Arra gondoltam hogy összejövök egy másik fiúval és ugyanazt fogom előtte csinálni mint ők előttem. Akkor legalább megtudná mennyire tud is ez fájni...azt akarom hogy fájjon neki..annyira mint most nekem (szerintem Ő pontosan tudja mennyire rosszul esik ez nekem de már csak azért is csinálja..) Márt azt se bánnám ha sosem jönnénk össze..csak azt akarom hogy visszakapja...Szerintetek megoldás ha összejövök egy másik fiúval? :// 16/L
2011. szept. 11. 14:53
 1/5 napietus ***** válasza:

a megoldás az, ha kivered a fejedből ezt a kis lúzert, aki csak azért összejön valakivel, hogy Téged húzzon. mit gondolsz, egy kapcsolatban hogyan viselkedne az ilyen? másból sem állna az életed, mint reagálni a gyerekes húzásaira...


ha ez megvan, akkor tuti találsz hozzád valót, hülyegyereket meg had egye a penész.

2011. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Arrrgghhhww édes bosszú!
2011. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hailey13 ***** válasza:
100%
kérdezd meg nyíltan és keményen: féltékeny vagy rám? ha azt mondja nem, akkor ne érdekeljen tovább ez, nyugodtan flörtölj előtte másokkal:D
2011. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem mit kell itt játszadozni!


Nyíltan odamész, ha már ő ilyen gyerekes és letolod a bugyid, egyből meglátod akar-e oszt happy end, ennyi...

2011. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az életet nem a Barbárok Közt forgató csoport írja!


Nem kell telenovellát csinálni egy ilyen kis ügyből! És ne mond azt, hogy nem érdekel, különben nem ilyen kicsinyes bosszún tépnéd a fejed. Pár év múlva úgy is rájössz, hogy csak magadat aláztad vele még jobban.

2011. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!