Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a dolog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a dolog még menthető?

Figyelt kérdés
17/L vagyok a (volt)párom 20/F.Ő egy olyan pasi,aki nem szereti,ha ráakaszkodnak,szereti,ha hagynak neki sok szabadságot,nyugalmat.Ő ezt előre letisztázta az elején,és hogy ő ettől még szeret engem,de értem meg hogy ilyen.Én ezt megértettem,és elfogadtam.Nem is volt közöttünk semmiféle probléma.Múlthét szombaton beszéltünk utoljára,kérdezte hogy nem e megyek el hozzá hétvégén,mondtam hogy nem tudok sajnos mert nincs rá pénzem,de szerzek erre a hétvégére és akkor tudunk találkozni,de ő elsietett msnről.Hét közben írtam neki 1x smst hogy tudtak adni a szüleim pénzt,és elmenjek e akkor most hétvégén.Ő nem válaszolt,majd pár nap múlva indulás előtti nap is megkérdeztem újra hogy elmenjek e hozzá.Nem válaszolt.Hívtam este,meg írtam egy smst megint hogy ha szeretné hogy menjek akkor jelezzen időben,mert nem tudok elmenni akkor,potyára meg ha nem ér rá akkor nem megyek el azért.Erre másnap reggel közölte velem egy smsben hogy értetlen voltam néha és elege lett ebből és vége....Azóta nem jelentkezik,én írtam neki ma egy levelet,remélem elolvassa.Gondolom kell neki pár nap ameddig gondolkodik vagy fogalmam sincs mit akar.Facebookon még fennvannak a közös képek,meg amiket írtam neki,meg mindent meghagyott.Szerintetek van esélyem hogy visszakapjam?Nekem ő volt az első minden szempontból.Nagyon rossz igy,nem részletezem mennyire kikészültem! : (
2011. szept. 11. 19:31
 1/5 Bence_00 ***** válasza:
89%
nem olvastam el de szerintem ja
2011. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a srácon múlik, mondjuk akármennyire fájna én nem is fogadnám vissza, ha ilyen gerinctelenül dobnának egy ilyen semmiért. Nem vagyok benne biztos, hogy ő is ugyananyira szeret téged.
2011. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jézusom ne legyél már ennyire értetlen! gyáva volt megmondani, hogy nem szeret, eddig húzta.
2011. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Már akkor gyanús lett ez a srác, mikor olvastam az elején, hogy neki szabadság kell...Magyarra lefordítva, ne kösd le sok idejét, ne hívogasd, HAGYD CSAJOZNI. Aki igazán szereti a másikat, inkább azon rágódik, hogy hogy tudna mindig a másik közelében lenni. Sajnálom, hogy neki adtad a szüzességet.

Elég nagy köcsög lúzer gyerek, ha annyi férfiasság nem volt benne, hogy az igazat mondja meg...Még benned keresett hibát...pfff.

Majd találsz rendes fiút, nyugi. Ezen meg már ne akarj mentegetni semmit. Lelépett.

19/l

2011. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "vége" melyik részét nem értetted?
2011. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!