Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny? Hogyan kezelhetném?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt vagyunk már több mint egy éve. Távkapcsolatban vagyunk, de igyekszünk minél többet együtt lenni, mivel mindketten suliba járunk igy ez leginkább szünetekkor van, de akkor az egész szünetet együtt töltjük.

Nah de az a helyzet, hogy neki egy fiú a legjobb barátja. régebb óta ismeri mint engem, engem kb. két éve, őt pedig már több mint három. és hát ez a srác is, nem messzi lakik tőlem. mikor eljött hozzám, itt volt nálam egy hónapot. de evvel a sráccal is találkoztak, bár én is velük voltam. ez a srác nagyon kedves a barátnőmmel. a barátnőm is nagyon kedveli. emiatt több veszekedésünk is volt már, mert féltékeny voltam, pl mikor talizni akartak egymással. volt olyan tervük is, hogy elmennek együtt a balatonra majd, meg több tervük is volt/van. aminek én nagyon nem örülök, ha már szóba jön ez a fiu rögtön féltékeny leszek és alig tudom magam irányitani és mindig veszekedésünk van belőle. a barátnőm mondta h megszakitsa vele a kapcsolatot ha engem ennyire zavar, de én ezt nem akartam, de igy se jó:S leginkább az zavar, hogy a srácnak nincs barátnője és félek hogy többet érez majd... de barátnőm állitja hogy csak egy nagyon jó barát, vagyis hát a legjobb barátja és hogy a fiu is igy gondol rá. mit tehetnék?

egyébként mindketten lányok vagyunk. én 16 éves, ő pedig 17, a srác pedig 19

(ja és a barátnőm bisex)


2011. szept. 11. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát a biszex akkor itt a megldás, ezért kell neki a fiú is.
2011. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semmilyen féltékenység nem lehet jogos. Ha már több mint egy éve jártok igazán ismerhetnéd már annyira, és bízhatnál benne annyira, hogy ha azt mondja nincs köztük semmi, elhidd. Ha meg rákényszeríted arra hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot azt a büdös életbe nem bocsájtja meg neked. A legokosabb amit tehetsz, hogy lenyeled hogy a csajodnak fiú a legjobb haverja, és nem adod a közelező bunkóféltéken paraszt vagyok számot. Mert ha így folytatod és más ismerőseivel is ezt csinálod dobni fog téged.
2011. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd leestem a székről amikor irtad h mindketten lányok vagytok :D Amugy sztem a srác tuti szerelmes a barátnődbe, de viszonzatlanul, szal nem kell aggódnod, pláne ha azt is felajánlotta h többet nem találkoznak. De azért ilyen közös nyaralásokat egyáltalán ne engedj nekik, az azért enyhén szólva is túlzás lenne...
2011. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem hagyjad h a csajszi nyugodtan barátkozzon a fiúval mert ha azt mutatod h féltékeny vagy akk a bnődnek elege lesz belőled és már csak azért is megcsal.hagyjad h barátkozzon másokkal és akk talán minden rendben lesz.ha meg így is megcsal akk meg nem érdemelt meg téged
2011. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!