Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lehetőséged lenne rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetőséged lenne rá, találkoznál azzal, akibe a párod előtted nagyon szerelmes volt? Miért?

Figyelt kérdés
Nem kéne vele beszélgetni, csak teljesen kívülállóként találkozhatnál vele, "megleshetnéd". Nem tudná rólad, hogy te ki vagy.
2009. ápr. 22. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
talalkoznek.ned szeretnem latni,hogy mijen volt es hogy mit szeret a parom.
2009. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*meg
2009. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíváncsi vagyok,hogy milyen volt akit nagyon szeretett!
2009. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
nálunk nincs ilyen probléma, mert a párom az első akibe szerelmes lettem, és neki is én vagyok az első igazi szerelem...ezelőtt mindkettőnknek csak kalandjai vagy félresikerült kapcsolatai voltak,maximum azt hittünk hogy szerelmesek vagyunk de nem volt így
2009. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
talalkoznek vele...hogy miert?azert hogy jol megcibaljam...mert megcsalta az en edesemet...de azert meg szalad utanna...
2009. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
56%
Nem szerveznék ilyen kémkedő akciót, az biztos. Persze kíváncsi lennék, de ezzel csak én is az exek közé kerülnék... Egy kapcsolatot a jelenben kell élni, ha veled van, akkor bizonyára te vagy neki a legjobb. Hogy mi volt régen, az nem számít.
2009. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát miután szóbeli jellemzész kaptam róla (egy ribanc volt, több pasival kavart egyszerre), őszintén szólva nem érdekel. Rosszul lennék tőle valószínűleg.
2009. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak találkoznék, de szívesen beszélgetnék is vele.
2009. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én azzal is nagyon egyetértek azért, aki azt mondta, hogy nem kémkedne, mert a jelennel kell foglalkozni.


Mondjuk én már lestem meg a mostani kedvesem "volt nagy szerelmét", mivel mindenkitől hallottam hogy milyen szép, meg mennyire jó hangja van, így hát elmentem egy fellépésére. Így utólag nem sok értelmét látom, mert csak megbizonyodtam róla, hogy tényleg gyönyörű, és ez okozott az önbizalmamban akkor egy törést :D

2009. ápr. 22. 17:51
 10/15 anonim ***** válasza:

En talalkoztam vele, mert kavart mar nekem rendesen be a leanyzo, persze ugy nez ram mint egy utolsora, pedig nem vettem el tole a paromat, nem voltak egyutt mar tobb mint egyve amikor megismertem...

A csajszi nemkepes koszonni nekem, pedig "ismer". olyankor meg mikor aparom is ott van olyan nyalas, hogy csopog el...

na de mindegy, nekem volt "szerencsem " talalkozni

2009. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!