Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 vagyok és úgy tűnik találta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok és úgy tűnik találtam magamnak valakit, ami probléma lehet hogy 21 éves. Milyen szempontokból lehet előnyös avagy hátrányos e kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

nálam is ez volt a helyzet, majdnem megszívtam.

várj még egy kicsit mielőtt komoly kapcsolatba kezdesz, fiatal vagy.

2009. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korkülönbség szempontjából elmenne. De ha azt figyelembe vesszük, hogy teljesen más korban vagytok az, okozhat problémákat. Te még kis "kacér" vagy, ő már ifjú és komolyabb dolgokat keres. DE ne vedd magadra :) Aztán ki tudja. Beszéld meg szüleiddel, ha nem ellenzik, szerintem egy próbát meg ér.
2009. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is 21 éves barátom van, bár én 17 vagyok. 15 évesen pont jó lett volna nekem. de persze ez egyénfüggő. az én barátom vagy nem szeret eléggé vag ynincs felkészólve egy normális kapcsolatra. de ha nem feltétlenül akarsz komolyat, akkor belevághatsz
2009. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dehogy veszem magamra :) egyértelmű hogy 6 év korkülömbséggel tök más érdekel minket... de érdekes, nagyon inteligens figura, értelmes, megértő, és nagyon óvatos... vannak ismerőseim akik ugyan így huszonévesek, pk mások... mennyire lehet benne a pakliban hogy csak ki akar használni? :S
2009. ápr. 22. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
mit akarsz te 15 évesen?felejtsd el!valószínű hogy csak meg akar dönteni!ha rám hallgatsz örülj hogy még gyerek vagy!de úgy se fogsz!de jobban tennéd!*
2009. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát előnye nem igazán van.:D Max az, hogy már elég érett egy kapcsolatra. (De lehethogy túl érett is.:S) zval több a hátránya... azért összejöhet.
2009. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha igazán szereted, akkor te is tudod mi a helyes.Szerelemben nincs korhatár...
2009. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 15 évesen 20 éves pasim volt,nem bántam nagyon rendes volt,fontos hogy szeressen,ne csak szexre kelljél neki,én vele vesztettem el a szüzességem,nem bántam meg.
2009. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden ember más. Érdekelhet titeket egy sportág, irodalom, filmek, állatok, zene, számítógépes játékok,vagy akármi. Miért ne lehetne közös témátok? Én 16 éves voltam, amikor egy 6 évvel idősebb fiú lett a párom.Nem használt ki. Ez egyénfüggő. Ő volt az első minden téren. Találjátok ki, mi történt!? Lefeküdtem vele, elhagyott? Nem feküdtem le vele, azért hagyott el? Kihasznált? NEM! Megvárt, várt rám, és még mindig együtt vagyunk. 15 évesen még gyerek vagy, ez tény, de ha akkor jön a szerelem? :-) Azért a szexszel várjatok, legalább 1 évet...SZERINTEM! Rám a barátom 1,5 évet várt... Akkor feküdj csak le valakivel, ha te is készen állsz rá.

Most 25 éves vagyok, a barátom 31. Ennyi. :-) Mielőtt valaki félreértene: nem biztatlak semmi rosszra!

A másik dolog pedig az, szegény lányt (ha lány vagy kedves kérdező) miért kell lehurrogni? Kérdezett, válaszoljatok kulturált emberek módjára.

Sok sikert az életben.

2009. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
komolynak tűnik legalábbis úgy érzem, remélem így is marad... a szexel meg várunk hogyne. :) köszönöm a válaszokat! =)
2009. ápr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!