Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott két ember, akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott két ember, akik nagyon szeretik egymást. A nő szeretne már gyereket mert fél hogy kifut az időből. A férfi viszont még egyáltalán nem érzi felkészültnek magát az apaságra. Szétmenni vagy eggyüttmaradni ez itt a kérdés? 30F/33N

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
A pasik 150 éves kor alatt nem szoktak megérni az apaságra.
2011. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Ebben a korban ez már nem is lehet kérdés. A nő részéről teljesen jogos. Sakk-matt téma. Adj neki sakkot, amiből könnyen lehet matt!
2011. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Nincs mire várnod !
2011. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezért felesleges szét menni... ne csak egy gyerek miatt jöjjön össze valaki valamivel. Megbeszélik, megértőek lesznek egymással és megoldják.
2011. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

szétmenni. 33évesn már nem szabad húzni az idődet. egy férfi ha nem áll készen.. és mikor lesz készen?


ő nem az igazi neked mert nem ugyanazt akarjátok.


nekem is volt ilyen kapcsolatom. nagyon nehéz volt szakítani,de: ő azóta sem házasodott,nincs gyereke sem-már 35 éves,8 éve szakítottunk- én pedig megtaláltam az igazit akivel első percben rájöttünk h ugyanazt akarjuk. 2 gyerekünk van már


csak bátran,és ne add fel az álmaid,hiszen ő sen adja fel őket miattad,igaz?

2011. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a helyzet. Én pedig mondtam hogy gyereket szeretnék, ha nem tetszik, akkor agyő. Maradt, és megszületett a lányunk. Imádja őt, és jó apa. Erre amúgy nem lehet felkészülni, majd adja magát a dolog. :)
2011. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
felkészülni nehéz,de ha nem is akarja.. akkor nincs mire várni
2011. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
80%
Együtt maradni! Lehet, hogy fél-1-2 év múlva már érettnek fogja érezni magát az apaságra, az ember folyamatosan változik. Te pedig nem futsz ki az időből:) Ha szereted maradj vele, hass rá! De ne érezze, hogy erőszakos vagy a témával kapcsolatban. Nagyon jó jel, hogy felvállalja - még éretlen az apaságra. Nagy hiba lenne ha most vállalnátok így gyermeket, és "nem tudna mit kezdeni" az apasággal.
2011. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 30/F
2011. szept. 13. 15:56
 10/27 Moszuke ***** válasza:
43%

egy nő életének az értelme ne a lebabádzás legyen már..

az már régen rossz..

2011. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!