Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs hogy mit csináljak. Teljesen eltorzult a jellemem. Valaki nem tud segíteni?

Figyelt kérdés

Aki elég türelmes és tényleg segítőkész, leírhatom az egész történetet. 2 éve teljesen közvetlen, vidám lány voltam. Szívesen ismerkedtem, és rendesen boldog voltam. Most már viszont teljesen antiszociális lettem és undorodom magamtól amiket műveltem. Az ami ezt kiváltotta: egy rossz párkapcsolat.


Megismerkedtem az ex párommal. Nem volt nehéz, hisz egy társaságba kerültünk. Maga volt a mennyország. Rendesen szerelmes voltam. Életemben nem voltam még. Vagyis volt, hogy azt hittem: de amikor megismertem őt rájöttem hogy mégsem volt az. Nem is vagyok az a lány aki mindenkivel összejön, hajkurászva a szerelmet. Egyszerűen leszűrhető ha valakit megismersz hogy mik a kilátások. Nem is mondom olyannak, akit nem szeretek hogy szeretem.


Azt hiszem, hogy ő is viszonozta ezt. 1 évig voltunk együtt, mozgalmas párkapcsolat volt, mindig voltunk közös programokon, de nem lógtunk egymás nyakán állandóan. Ilyenkor nyáron a barátom elment 2 hétre Lengyelországba, rokonokhoz. Én mit sem sejtve otthon voltam amikor kaptam egy smst és szakítottunk. A fülembe jutott, hogy nem csalt meg hanem más lánnyal sms-ezett és találkozott. De végül a lány lepattintotta.

Ezek után, 2 hete volt hogy szakítottunk amikor megláttam őt a legjobb barátnőmmel. Azt hittem, ott halok meg.


Remeteéletre számítottam, otthagytam azt a társaságot. Elkezdtem vadul bulizni, míg megismerkedtem egy új fiúval. Borzalmas volt, nyomulós és szinte megfojtott. Tisztáztam vele az elején, hogy nem akarok egy kapcsolatba bonyolodni. És kiderült, hogy régen ismerte a volt legjobb barátnőmet, régen egy helyre jártak hétvégente. Egy kicsit jól esett hogy van mellettem valaki (mert így ugye mindenkit elveszítettem) de semmi több. Ekkor keresett fel a volt barátom, akivel szakított a volt legjobb barátnőm. Találkoztunk, beszélgettünk. Meg is csókoltuk egymást. Aztán mégegyszer. De már tudtam, hogy nem fogok tudni benne bízni. Nekem a volt barátom haverjai, vagy a barátnőm exei tabuk. Épp ezért is.


Ez micsoda? Ha ló nincs jó a szamár is? A lényeg az, hogy a volt barátom elmondta a volt legjobb barátnőmnek (akivel azóta is jó haverságban van, és akkor is abban voltak) hogy találkozott velem. Nagyon féltékeny lett. Elment a régi helyre, és találkozott 'véletlenül' az "új pasival" akit régebben ismert. Aki természetesen mesélt rólam. És ő természetesen "hoppá, őt ismerem!" és elmondta neki, hogy én milyen könnyűvérű vagyok, mindenkit átbaszok, nem érdemes velem foglalkozni, mivel most a volt barátommal kavarok.


Nem is kell mondanom, hogy itt megszakadt ez a kapcsolat is. 1 napra rá, viszont érdekes módon a volt barátom is rámírt, és közölte hogy szeret de nem szeretne semmit már mivel túl sok mindent megéltünk. Mert valahogy...a fülébe jutott hogy én az "új pasi"val is együtt vagyok! Ami nem igaz, lehet találgatni hogy honnan. Borzalmas volt. Soha nem voltam ilyen letört.


Azóta nem állt helyre semmi. Nincs körülöttem senki (de legalább megismertem az embereket) de ennyi. Nagyon egyedül vagyok, ami még rosszabbá teszi a kedvem.

Csak hogy ennek már 1 éve vége, és még mindig nem tudom elfelejteni. Már el is költözött, és abszolút nem tartjuk a kapcsolatot azóta. Mindig csak erre gondolok. Megpróbáltam túllépni de nem megy. Rossz azt nézni hogy mások mennyire jól érzik magukat.

19L


2011. szept. 13. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogják sokan elolvasni bocsi!
2011. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Juj, ez eléggé szívszorító történet, add meg emailod, és ha akarsz dumáljunk. :)
2011. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam ! Egyébként 4 mondatba össze lehetett volna sűríteni. Találj valami hobbit ami felvidít.
2011. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én elolvastam :) hát igazából ezt hívják hogy hogy nehéz időszak az életben! Hidd el hogy mindnekinek van ilyen időszaka de tudom ezzel most nem nagyon segítettem. De ha egy barátra van szükséged én itt vagyok nyugodtan írhatsz.. nekem is hasonló időszakom volt.. igaz az enyém talán kicsit durvább de rajtam is ugyan ezek a dolgok jöttek ki eszméletlen vidám voltam én voltam a legidiótább :) persze jó értelemben s mióta komolyabb kapcsolatba léptem teljesen megváltoztam 90 fokot fordultam a barátnőimet hanyagolnom kelett mert rossz hatással voltak rám a barátom szerint és a hátam mögött meg ő lógott velük stb.. szóval nem vagy egyedül!! Csak tanulj a hibádból egy palival többször ne kerülj össze mert azzal magadat járatod le!!

18/l

2011. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
OKCSÁ
2011. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Valaki megmondaná, h mért kell mindig regényeket írni??
2011. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mitmivan? ***** válasza:

Na, én elolvastam.

A lényeg, amit mindig szoktam mondani:

1. Azonnal próbálj elfelejteni mindenkit aki ebbe benne volt, kerüld az összeset, hogy még véletlenül se lásd meg valamelyiket az utcán. Sok időbe fog telni (ahogy az látszik is) de egy idő után túl leszel rajta.

2. Tereld el a gondolataidat új dolgokkal, barátkozz másokkal, biztos vannak más barátaid is akik segíthetnek vagy ha nem (remélem) ott van anyukád.

3. Azért mert páran ilyenek még nem mindenki csinálja ezt, ebből áll az élet, egyszer fent egyszer lent.

4. Próbáld boldoggá tenni magad: Szinte tök mindegy mivel, csináld azt ami jól esik. Ha ordítani kell ordíts, ha futnál 2 kört a ház körül tedd meg stb..


Tudom, könnyű ezeket leírni, de azért hajrá.

2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki nem olvassa el, az miért érez rá késztetést, hogy hozzászóljon a témához? Takarodjon már az összes az anyja fasz*ra, vagy bassz*k ki őket erről a tetves oldalról. Sok naplopó, semmirekellő, anyjával élő nyomorék...


Kedves kérdező! Én is voltam sokszor rossz szituációkba és tudom, hogy ilyenkor jobb magadat sajnáltatni, mint segíteni. Én alapból úgy hiszem, hogy az életünkben minden rossz és jó cselekedetünk visszaüt, emellett nem repül a sült galamb a szánkba... ezzel azt akarom mondani, hogy nem véletlen kerültél ilyen helyzetbe. Tenni kell magadért, mástól ne várj csodát. A világ érted van, nem pedig ellened. Szóval ha rossz is történik veled, az csupán azért van, hogy a Teremtés megismertesse veled a rossz dolgokat, de az elfogadás nem annyit tesz, hogy szolga légy, hanem győzd le a problémáid. Hisz nem tudna egy ember sem felemelkedni, nem tudná a Teremtés megismertetni egyetlen egy emberrel sem mi az a megvilágosodás, ha nem élt át rossz cselekedeteket, érzelmeket, mert akkor nem tudná, milyen tartalom rejlik a pozitív szó mögött. Ezért kapjuk a pofonokat, hogy tanuljunk belőlük, nem pedig undorral majszoljuk azt, amit kifőztünk. Mert véletlenek nincsenek, a múltbéli cselekedeteiddel, gondolataiddal (mert hát minden elbírálásra kerül) tetted magad olyan helyzetbe, amilyenbe most vagy. Tehát a megoldás annyi, hogy gondolkodj pozitívan, adj minél többet, így kölcsönösen (mert nem írtam, nem csak rossz dolgoknál működik az ok-okozat törvény) kapsz vissza pozitívat. Tenni kell magadért, hisz az ember csak saját magát tudja megváltani, nem fog a sült galamb a szájába repülni.


17/F

2011. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen nekem is van egy hasonló történetem, de neked legalább már vége:S Engem a legjobb barátnőm még mindig hülyének néz és nem tudja h én tudom h kavar a volt pasimmal..Tudom h elkellene küldenem a p**** de olyan módon tudtam meg ami nem lenne kellemes ha kiderülne..

Nah de mind1 nem ez volt a kérdés.Csak gondoltam leírom h nem csak neked vannak ilyen gondjaid..

Énis csak azt tudom ajánlani h barátkozz, ne légy egyedül, és remélhetőleg majd belép az életedbe egy új pasi..Egyébként 19 vagy.Továbbtanulás egy másik városban? Sztem jóttenne a környezetváltás.


18/L

2011. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem élek már anyámékkal. Napi 8 órában dolgozom. Egyéb kérdés?
2011. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!