Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak az emberek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak az emberek olyan kapcsolatban, ahol tudják, hogy nem együtt fognak "megöregedni" vagy nincs meg a szikra? Legalábbis az egyik fél ilyen?

Figyelt kérdés
Fiataloknál és idősebbeknél is tapasztaltam!
2011. szept. 13. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyávák továbblépni, társfüggők, önbizalom hiányosak. Egyébként meg simán meg lehet így öregedni... A 40-50 év ugyanúgy eltelik, mint az első kettő!! Pont ez van sokszor, hogy hagyják, hogy menjen az idő... aztán az megy is.... a két nyomorék meg együtt marad, és ölik egymást...
2011. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert rettenetesen nehéz felrúgni egy megszokott életet/életszínvonalat, és emiatt nagyon sokszor háttérbe helyezzük a saját boldogságunkat. Én is ezt csináltam 5 évig. Gyáva voltam, változtatni viszont mindig lehet és érdemes!
2011. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szeretem... szerelmes nem vagyok, nincs meg a "szikra", sokszor van olyan pillanat, hogy rájövök, hogy nem együtt fogunk megöregedni, de egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy azzal az emberrel aki mindent tud rólam, aki a legfőbb bizalmasan soha többet ne találkozzak, ne tudjam mi van vele, ne szóljak hozzá...áhh...azt nem bírnám ki. Mintha a legjobb barátnőmet vagy az anyámat veszíteném el...azt sem tudom, hogyan bírnám ki.
2011. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

bizalmasan helyett: bizalmasom

bocsi

2011. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
17.50 érdekes. A legfőbb bizalmasod, mindent tud rólad, nagyon szereted... aha... és azt is tudja, hogy te tudod, hogy nem fogtok megöregedni együtt? Hogy ilyen dilemmáid vannak? Hogy csak ezért vagy vele, mert nem tudod elképzelni nélküle? Hogy már nem vagy szerelmes? Hogy már nincs meg a szikra? Azért ez elgondolkodtató...
2011. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

17.50 Akkor te pótanyát-apát vagy póttestvért találtál meg a párodban ... Nem ítélkezek nyugi,csak érdekes!


Amúgy szerintem a kényelem,a társfüggőség,és az ebből fakadó önbizalomhiány,mert azt hiszik jobbat nem találnak a jelenleginél,vagy hogy úgysem kellenének ők másnak.Van akinek így is megfelel :)


Nálam mikor elmúlt a láng a szikra az exemmel,akkor én szakítottam is pár héten belül,valahogy már nem csak hogy nem éreztem a szenvedélyt,a lángot,de szexuálisan sem tudtam már többé vonzódni...Így én inkább egy lazább,de szenvedélyes,túlfűtött kapcsolatot választok,mint egy érzelem mentes,kényelmes komoly kapcsolatot...23n

2011. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18.00 megnyugodhatsz:) ezt így mind ahogy leírtad tudja. teljesen és tökéletesen tisztában van vele, befejezheted az aggódást.
2011. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

1. Kihasználják a másikat, a biztonság reményében. (pl. nők a pénzért, jólétért együtt vannak a pasival)

2. Örült, hogy talált valakit, aki vele lehet, elhagyni meg fél, mert nem találna másikat.

3. Megszokás

4. Pl. gyerek miatt áltatják magukat, hogy együtt maradnak, ne kelljen csona családban felnőnie. Pedig igy mégtöbb kárt okoznak egymásnak és agyereknek is.

5. Gyávák a másik szemébe mondani, hogy már nem éreznek semmi vagy félnek mások rosz véleményétől


Általában ezek a főbb okok.

2011. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 life is beautiful ***** válasza:
48%

aha kérdező szóval neked az első barátod/barátnőd lesz egyben az utolsó is. akkor te biztos nagyon tapasztalt lehetsz a szerelemben

18f

2011. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
18.02 ez így még szebb :D Szépen elmondtátok egymásnak, hogy nincs már szerelem, nincs szikra, és tudjátok, hogy nem együtt fogjátok leélni az életeteket, de mégis együtt vagytok! Hát ha nekem ezt egy nő így elmondaná, nem maradnék vele. Ha szeretem se, mert ez így halálosan megalázó. De mindegy, mindenkinek a maga élete, tehát félre ne érts, abszolút nem akarok belepofázni. Csak beszélgetünk :)
2011. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!