Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 31 éves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 31 éves vagyok, testvérem nincs. Sajnos apukám halála után anyám egyedül nevelt, aki alkoholista. Sokat vert és megalázott gyerekként és fiatalkoromban. A mai napig semmibe vesz.

Figyelt kérdés

Soha nem volt barátnőm, alig járok el itthonról.Barátaim szerint pedig értelmes, megbízható és szórakoztató ember lennék.Sokáig azt gondoltam miatta nőgyűlölő lettem.

1-2 éve érzem , hogy magányos vagyok. Ha valaki szimpatikussá válik nekem egy pontnál automatikusan padlófékek nyomok és kerülöm mert attól félek nem leszek elég neki.Ezért kerülöm .Ha nem kerülök hozzá közel nem bánthat meg.Szerintetek hogyan változtathatok ezen?

Tudom, hogy sok mindenről lemaradtam és azt sem tudom van értelme ennyi idősen most keresgélni.


2011. szept. 13. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na egy dolgot leszögeznék. Mindig van értelme keresni :) A szerelem nem korhoz kötött.

Nem tudom, mennyire vannak lány barátaid, ha vannak, beszélgess velük sokat, úgy majd egy picit jobban fogod tudni, hogy hogyan szólj lányokhoz. De kezdetnek mondjuk keress valami új hobbit, járj el otthonról többször, stb

18/L

2011. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van csajozni mindig lehet :)


Szerintem egy kis önbizalom kell amit anyukád sikeresen lerombolt!


Nah meg ne félj hogy csalódni fogsz nem mondom hogy nem fogsz mert biztos fogsz de nem félj tőle.


Sok sikert!

2011. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ÜDV A KLUBBAN TESTVÉR!!!


+- KB UGYAN AZ A CIPŐ.

19F

2011. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Elsősorban anyukáddal hozd rendbe a kapcsolatotok! Addig ne is kezdj komoly kapcsolatot csajjal!
2011. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg hagyd ott az anyádat. Amúgy sem szeret.

Soha nem fog becsülni.

Állj a saját lábadra, addig úgy sincs értelme csajozni.

Csajok nem fognak segíteni rajtad.

Csak TE, saját magad tudsz segíteni magadon.

És sajnos ezt 10 évvel le is vagy maradva.


De sose késő!

2011. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mit rendezzek vele?A következők után sem vesz semmibe.

A jelek szerint van egy olyan májbetegségem ami nem gyógyítható, csak lassítható. Várom a szövettani eredményem de a laborok alapján nagyon sanszos ennek a lehetősége. A lefolyása kb. 7-10-12 év. Májátültetés nélkül a halál vár rám.Átültetés után is átlagban 3 éven belül kiújul. Ha beigazolódik nem tudom mennyi időm van még úgy hátra , hogy az emberhez méltó életem lesz.

Fogalmam sincs hova legyek és mit csináljak,már lassan 2 hónapja őrlődöm és mégsem hagy nyugton.

2011. szept. 13. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyire nagy városban laksz, illetve, hogy mi iránt érdeklődsz?
2011. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy községben.

Hogy mi érdekel?Sok minden . Szeretek pl. élettudományi dolgokkal ismerkedni (legyen az ember vagy állat) sokat időzöm történelemmel. A legjobban beszélgetni és elmélkedni szeretek mert mások véleményét is megismerem és ezzel magam is gyarapszom.Eistein is azt vallotta , hogy azoktól tanult legtöbbet akik nem értettek vele1-et.

2011. szept. 13. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Márpedig rendbe kell hoznod a dolgot édesanyáddal - magadban. Ez szerintem az első lépés. Illetve talán inkább a második, mert először magaddal kell kibékülnöd. Ebben egy pszichológus tudna igazán segíteni. Tudom, hogy a "pszichológus" sokak szemében a mai napig szitokszó, és egyet jelent azzal, hogy önmagunkat defektesnek nyilvánítjuk, de ez hülyeség.

Mikor megbékéltél a fent említettekkel, akkor pedig egész biztos rá fogsz találni egy kedves lányra. Elkésve nem vagy, mert ezzel - ahogy előttem írták nem lehet elkésni. Jó, az embe ne a halálos ágyán kacsintson rá első ízben a nővérkére, de Te még bőven fiatal vagy. Soha nem hátra kell nézni, hogy mi nem volt, hanem a jelenbe meg a jövőbe, hogy mi lehet/lesz.

2011. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ha pl. van a közelben kiállítás, nézd meg. (Itt szoktak lenni lányok is.)
2011. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!