Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek mondjatok véleményt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjatok véleményt, mert számomra teljesen érthetetlen helyzetben vagyok? Mi van az exemmel (3 évig voltunk együtt)?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel 2010.08.11-én szakitottunk, azóta 1x ő akart kibékülni velem, akkor én voltam a makacs, utána pedig én szerettem volna, de addig megismert egy másik fiút és őt válaszotta. Azt mondta szereti meg minden, de folyamatosan irt nekem, mindig és jelentkezett. Amikor összetalálkoztunk, ami hozzáteszem nem volt sűsűrn, mindig kereste a tekintetemet. Legutóbb egy koncerten irt smst, hogy milyen a buli? irtam neki, hogy jó. Utána pedig összetalálkoztunk, megfogta szorosan a kezem és elkezdett sirni, utána pedig a bartánőjei vigazstalták. Meg mikor a neten webcameráztunk volt sokszor, hogy együtt sirtunk, meg mindig felidzéte az emlékeket, meg ilyenek. A véleményeteket kérem, hogy szerintetek mi lehet vele? Köszönöm előre is! :-)
2011. szept. 14. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
* vigasztalták
2011. szept. 14. 13:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem két tűz között van, és nem tud választani, és persze ott van mellette a bűntudat, hogy két fiút hülyít. Vonzódik hozzád is és hozzá is, és emiatt nagy benne a feszültség.

Nem szép dolog, amit játszik, mert két ember érzelmeiről van szó.

2011. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én rápróbálnék még egyszer a kapcsolatra. A másik gyereket kiütöd a ringbű-e aztán összejössz a bukszával. Előre meg kell beszélni, hogy semmi gáz, ha nem megy, akkor majd szakítotok és legalább mind2en tudni fogjátok hányas a kabát. Ha meg jól meglesztek még sok ideig akkor meg egyértelművé vált, hogy miért sírt. Mert Te kellettél neki. na csak rajta. ne b@szd el
2011. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Webcamba sírtatok együtt?:)

Ennyire rossz a kommunikáció köztetek,hogy tőlünk kérded,hogy mi van vele?Nem értelek.

2011. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok??????
2011. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem - nem rossz köztünk a kommunikáció, csak azért sirtunk, mert eszünkbe jutottak a régi dolgok... de tudod az az igazság, hogy hiába kérdezek rá, hogy szeret - e, azt mondja, hogy nem érez már úgy irántam, mint azelőtt... csak akkor nem értem, hogy még mindig mikor találkozunk és meglát, akkor miért váltok ki ilyen érzelmeket belőle még mindig, pedig már egy éve, hogy zsakitottunk.

Kis hülyeségeken összevesztünk és azért szakitottunk, valahogy nem működött köztünk a dolog...

2011. szept. 14. 15:04
 7/8 A kérdező kommentje:

És ő mondta nekem azt, hogy ne keressem többé, erre ő keres engem...

Meg még egy dolog, 1x azt mondta nekem, nem is olyan régen, hogy őt soha nem ölelte még senki igy át, mint én, meg az első szerelem soha nem múlik el ( én voltam az első szerelme)!

De mikor ezt felhoztam neki, hogy: - emlékszel miket mondtál nekem?

azt mondta erre, hogy : Ne is figyelj rám, össze - vissza beszéltem.

szerintem ilyeneket nem lehet csak úgy kimondani, vagy nem tudom...

2011. szept. 14. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:

de, elmúlik az első szerelem, sőt a hosszú szerelem is mai utána van, a legutolsó a legértékesebb

amig jól megy

első az csak időben első, lehet nem felejti el, de nem biztos hogy felejthetetlenül jó, ha annó jó volt, végződhet úgy h a rosszra emlékezzen az ember, és megbánja azt h rég összejött az illetővel

mindegy h ki vette el a szüzességét

a gyerekszerelem, tini szerelem más

nekem a többi szex, legutolsó, azaz jelenlegi mindent felülmúl, nem csak most, hanem összehasonlítva is, de kár hasonlítgatni, mindenki más

2011. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!