Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, egy olyan emberbe, aki nem érzi ugyan ezt irántam! Igazából nem lehet komolynak nevezni, ami köztünk volt, de én szeretem! Képtelen vagyok randizni mással, mert mindenkiben őt keresem. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj rá.
2011. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kérdezhetek?? mennyi ideje ismered? mi volt köztetek? most "barátok" vagytok? és: milyen gyakran látod??// amúgy nehéz lesz elfelejteni, az csak úgy mehet szerintem ha találsz nála egy jobbat! B.
2011. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tajparaszt ***** válasza:
Randikra azért elmehetnél néha, sose lehet tudni...
2011. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát már egy ideje ismerem..nem vesztünk össze csak egy ideje nem keres...elég bonyolult sztori! Egyszerűen próbáltam, hogy mással találkozom, de egyfolytában rá gondoltam, és egyáltalán nem kötött le, az aki velem szemben ült!..Nagyon rosszul érzem magam, és életemben nem voltam, ilyen rosszul, pedig már volt 4 éves kapcsolatom is, de az nem viselt meg ennyire...bele se merek gondolni, mi lenne, ha esetleg lefeküdtünk volna.. e nélkül is rossz..
2011. szept. 14. 19:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát változó, hogy milyen időközönként látom..
2011. szept. 14. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát: ez esetben elég rossz a helyzeted: próbálj olyan lányt keresni aki felülmúlja azt aki tetszik vagy ha olyan a helyzet akkor próbálkozz még a lánynál, mert nem biztos hogy le van tudva minden, lehet hogy csak nagyon félénk, esetleg nem akarja azt a kapcsolatot, vagy barátot lát benned, sok verziója lehet. "A szeretet az a kulcs, amellyel bármely szív kincseskamráját kinyithatod, csak rajtad múlik,..." lehet hogy várnod kell rá, de légy kitartó.( van olyan ismerősöm, aki 3 évis "ostromolt" egy lányt a szerelmével, bár közben volt egy fél éves kapcsolat is, de 3 év után lépett már a lány is, azóta is együtt vannak)Ha pedig semmi esély: PRÓBÁLJ túllépni rajta, jobbat keresni. és ne egy másikat belőle! :) B.
2011. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést azt elfelejtettem, hogy Lány vagyok:)..Hát a probléma az, hogy van kapcsolata, és kezdetben én ezt tudtam, és meg is mondtam, hogy nem lehet addig köztünk semmi amíg van kapcsolata! Komoly dolog nem történt, de ahogy megcsókoltuk egymást szerelmes lettem sajnos, pedig ez eddig nem volt rám jellemző! Hónapokig azt mondta kilép a kapcsolatából, és hogy legyek türelmes! De egyáltalán nem vitte túlzásba a dolgokat sokat azért nem találkoztunk! És azt nem értem, hogy mért nem tudom elfelejteni, amikor annyi fájdalmat okozz ilyen rövid idő alatt! A másik meg az, hogy tulajdonképpen nincs is sok közös emlékünk, mert sok időt nem töltöttünk együtt..egyetlen egy közös emlék ami van az a tánc..elég rég óta társas táncolok, és egy latin helyen ismerkedtünk meg! És az a probléma, hogy ha beteszem arra a helyre a lábam egyből rá gondolok és általában ott van, vagy ha ő nincs ott, akkor a barátai akik szintén rá emlékeztetnek..
2011. szept. 14. 21:10
 8/11 A kérdező kommentje:
A másik kérdés ami nap mind nap felmerül bennem, az az , hogy mért nem mondja meg hogy semmi nem lehet köztünk?! Sokkal könnyebb lenne nekem..ezt kérdeztem tőle és csak annyi a válasza, " azért, mert ez nem igaz"...ezt mondja, de egyáltalán nem keres..és, ha meg összefutunk úgy csinál, mint ha minden rendben lenne, de egyáltalán nem közeledik..nem értem...
2011. szept. 14. 21:12
 9/11 anonim ***** válasza:
ó hát erre nem is gondoltam(arra hogy lány lennél) akkor kicsit megint más a helyzet, de igazából amit leírtam az igaz csak visszafelé. De amit most leírtál hogy nem közeledik, de azt sem mondja hogy "nem", ezt nem értem, nem szép dolog játszani mások érzéseivel. (igazából azért tudom ezt ennyire átlátni, mert átmentem illetve még nem teljesen de ilyen dolgokon én is, csak fordítva, de ő meg közbe csajozik, na de mind1 is, nem rólam van szó.) <írtam emailt> B.
2011. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na most az van, hogy kivételesen nem te szivatod a fiúkat hanem egy díszpéldány téged. visszanyal a fagyi!
2011. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!