Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még tetszem neki ezek szerint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tetszem neki ezek szerint?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akinek tetszem,sokat szemeztünk,de látott szemezni egy másik fiúval is,és ezek után már nem nagyon nézett rám,és nem is találkoztunk sokáig.Mikor újra láttam,akkor meg először csak titokban bámult,mire ránéztem lesütötte a szemét,aztán végülis úgy beszélgetett a barátjával,hogy végig engem nézett.
2011. szept. 14. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
de azért még Narutot nézel nem,
2011. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha összegabalyodnak a tekintetek akkor biszex party lesz.
2011. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval régebben volt, hogy egymás szemébe néztek aztán te belenéztél valaki más szemlébe és ő nem nézett a szemedbe.

Ezek után csak úgy nézett bele a szemedbe, hogy te ne tudj az ő szemébe nézni mert ha te is bele akartál nézni az ő szemébe akkor ő nem nézett bele a tiédbe. De úgy beszélgetett, hogy a szemével a tiedbe akart nézni.


Tanácsom : menj oda hozzá és derítsd ki mit is akar ...

2011. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szemei kereszttüzében égsz?
2011. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi????
2011. szept. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!