Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet ismerkedni mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni mostanában egyedül egy nőnek? Mert sokszor egy boltban, étteremben, szomszéd autóban stb. elsőre valakivel szimpatikusak vagyunk egymásnak, mégsem lépnek a férfiak!

Figyelt kérdés
A esti szórakozóhelyek látogatása barátnőkkel nekem nem stílusom. Szimplán egy hétköznap délben meg valahogy úgy látszik nem megy, pedig sokszor tényleg megvan a kontakt... Más is van így ezzel?
2011. szept. 15. 22:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én ismerkednék veled
2011. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:)
2011. szept. 15. 22:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a férfiak nem akarnak lépni, akkor mindegy, hol próbálkozol, ugyanaz lesz az eredmény. (Lehet, hogy azért nem lépnek, mert azt hiszik, van barátod, vagy mert túl szépnek tartanak stb.) Ettől függetlenül ne add fel, bár kétségtelenül nehéz normálisan ismerkedni. Azt tudom tanácsolni, járj olyan helyekre, ahová egyedül sem gáz elmenni, és ami érdekel is téged. Ez lehet mondjuk valamiféle tanfolyam, "szakkör", irodalmi est, különféle túrák, mittudomén. Gondolom, értelmesebb fiúkat keresnél, bulikban egyébként sem könnyű ilyet találni, bár ott sem lehetetlen, csak ott az ismerkedés is nehezebb. No meg sok minden függ az életkorodtól, az érdeklődési körödtől és más hasonló dolgoktól.
2011. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném a reakcióját a nőnek egy ilyen esetben. Holnap letámadok egyet Egerben. Kösz a tippet, de égni fogok.
2011. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Égni?

Én örülnék, ha egyszer valaki, akivel szimpik vagyunk egymásnak, nem csak nézne hosszú percekig, vagy ha mondjuk egy étteremben vagyunk, akkor a szomszéd asztalnál egy óráig.

2011. szept. 16. 00:00
 6/19 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Hát...én pasi vagyok, de ki vagyok akadva a kolléga urakon... a tink még vágom, hogy gátlásosak de a huszonéves fiúk se mernek odamenni egy lányhoz amikor tetszenek egymásnak...

Étteremben egy órán keresztül néznek aztán semmi,...

Sajnos ennek fényében nem tudom hol lehet ismerkedni de muszáj volt ezt leírnom. Bocs.

2011. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez így van:(

Félnek a visszautasítástól? De ennyire?

Ráadásul én nem is a tinik- vagy huszonévesekről beszélek, hanem a 30-on túli, 40-es korosztályról... (mondjuk én fiatalabb vagyok, 30 alatti, de az ilyen korú pasik vonzanak és viszont.)

2011. szept. 16. 00:23
 8/19 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Úgy néz ki ennyire, én sem értem.

Engem is lekoptattak jó párszor...hát ilyen az élet.

Viszont amikor nem koptatnak le az nagyon :)

Ezt kéne megtapasztalni a sok nyúlbélának. Aki nem mer az nem nyer, ugye.

Na, meg olyan is van amikor én jövök rá, hogy hiba volt odamenni mert nem lesz meg a közös nevező de az nem olyan nagy baj :)

2011. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Persze csak akkor tud kiderülni hogy érdemes e, ha ad esélyt az ember.

Na én sem azt mondom, hogy a boltban a biztonsági őr kezdje a sort ahogy belépek, majd a vásárlók és végül a pénztáros:) de néha olyan jó lenne, legalább ha már előtte összenézünk jó pár másodpercig, többször egymás után, akkor igazán "bevállalhatná" a pasi... az esetleges visszautasítást is.

2011. szept. 16. 00:44
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell, hogy abranditsalak, nem fogjak bevallalni a kezdemenyezest. Okokat nem mondok, ugyis tudja mindenki.

Probalj meg te lepni valamit. a szemezesen tul, pl a boltban megkerheted, hogy vegyen le valamit neked a felso polcrol, vagy ilyesmi. Ha erre se harap ra, akkor NEXT.

Es, ha csak megkered valamire, akkor nem kell beegestol tartanod, mert csak megkoszonod, hogy segitett es mesz tovabb.

2011. szept. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!