Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ilyenkor ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor ekkora szerelemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!...


Nagyon szépen kérem,csak azok válaszoljanak,akik komolyan is gondolják,és nem szórakozásból...nem kérek a piszkálódásból.


A helyzet a következő.Az én párkapcsolatom gyakorlatilag nyílt kapcsolat,tehát részemről "nagy gond" nem lenne...

Megismertem egy férfit a munkahelyemen,mindig minket raktak össze dolgozni: házas,két gyereke van...de nem szereti a feleségét,mert az már elmúlt (megszokás,biztonság).

Valahogy sikerült (szerencsémre vagy szerencsétlenségemre) egymásba szeretnünk,de valami kegyetlen módon... :) :(

Én kifejezetten a tudtára adtam,hogy miattam a családját ne hagyja el,mert nem vagyok családromboló...tudja,hogy az érzéseim őszinték,és ez visszafelé is így van.

Mondtam neki,ha így nem jó,akkor hagyjuk az egészet...és majd elmúlik...de nem múlik,sőt nem is hagyja,hogy múljon...telefonál nekem máson keresztül,aggódik,hogy mi van velem,másnak is megmondta,hogy nagyon fontos vagyok neki,nem akar elengedni...igazából valahogy a lelkem legmélyén én sem bánom...de én inkább a családjára gondolok,mint magamra,és ha ez neki nem megy,akkor inkább ne tegyük.

A legnagyobb problémája az,hogy nagyon fél lépni,pedig akar engem de nagyon...egyrészt fél mit szólnának a kollegák hozzá,az otthoni biztos stb...egyszóval teljesen érthető az aggodalma,neki van mit vesztenie... :( (vagy 14 éve házas kb.)

Ha megtenné,hogy miattam hagyja el a családját,akkor én lennék a szemét,holott én nem is akartam beleszeretni...minden jó volt eddig...és ő sem akarta ezt...pedig megtörtént..és mindennél jobban akarjuk egymást..

Nagyon bonyolult az élet...és igazából nem értem miért van ez,hogy egy "tiltott szerelmet" elém sodor...

Mit tegyek?


Nagyon erősek az érzelmek,nem múlnak és biztos nem is fognak...ez egy olyan Nagy Ő dolog (szerinte is...)...

Előre is köszönöm a válaszokat...


2011. szept. 16. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jaj de aranyosak vagytok:) én azért még kicsi vagyok az ilyen felnőttes kérdésekhez:D de mivel hosszú a történet a többieknek segítség: Beleszerett a munkatársába,aki 14 éve házas családja van. Nem tudják mit tegyenek. Nem tudják egymást elfelejteni.
2011. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 16. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Húha mit kérdezel :D Én lennék az első válaszoló ahogy látom. :) Ha ténleg Nagy Ő dolog akkor megéri, és ne törődj a többiekkel ők mondanak amit akarnak szard le, hogy mit mondanak. Pár emberrel több aki nem szeret! Naés?? Nem szerethet mindenki. Az bonyolitja az egészet, hogy vannak gyerekei.. Talán az lenne a legjobb megoldás, hogy szakitsatok, vagy valami rosszat tegyetek egymásnak amitől kiábrándul az illető a másikból..De nem tudom, ez már túl bonyolult, szerintem tedd amit a szived diktál! ;)
2011. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon küzd értem,nagyon akar engem,még a kollégájának is megmondta,hogy nehogy lebeszéljen róla,mert nagyon fontos vagyok neki...

Nem tudunk,és szerintem nem is akarunk rosszat tenni egymásnak...

Mivel együtt dolgozunk,nem tehetjük meg,hogy kerüljük egymást... :( AZ mindenkinek feltűnne,hiszen még nem publikus a dolog...

A mostani kapcsolatomból talán eltűnt az érzelem,a szenvedély...ő meg megadja nekem és törődik velem...

2011. szept. 16. 19:06
 5/13 BlackSword ***** válasza:
ha le is modiztatod, az nem változtat azon, hogy egy undorító gátlástalan, kis csúszómászó féreg vagy... És szólásszabadság van, szóval ne sértsed a vélemény nyilvánítással kapcsolatos elidegeníthetetlen emberi jogaimat... Nem én cseszem szét más családját...
2011. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves Állati Intelligens hozzászóló!

Márpedig normális választ kértem attól,aki válaszol,ami részemről nem megfelelő.

Kifejezetten hangsúlyoztam,hogy nem dúrom szét a családját...de olvasd el még egyszer!Ha neki a családja a fontos,nekem az rendben van!!!Én őt nézem és nem magam,igen vannak érzéseim nem is kevés iránta,de családja van,és az nekem fontosabb,hogy ő neki jó legyen.

Egyébként meg honnan tudod,hogy az ő családi helyzete milyen???Nem-e a felesége üldözte el maga mellől és ezért történt az,hogy mondjuk másnál keresse a boldog életet?!!

Te képes lennél egy boldogtalan családban élni miközben mást szeretsz és állandóan rá gondolsz mondjuk?

Valamit nagyon félreértettél,és nem kellene engem ezért elítélni...én nem kértem őt arra,hogy váljon el,sem arra,hogy csalja meg a feleségét velem!!!!A döntés nem az én kezemben van,sőt már az elején megmondtam neki,hogy NEM VÁROK EL TŐLE semmit sem!ÉN NEM CSESZEM SZÉT MÁS CSALÁDJÁT!Remélem érthető voltam!

2011. szept. 17. 12:44
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak nehogy te is egyszer véletlen ilyen helyzetbe kerülj...az élet nagy sorsrendező,majd meglátod...
2011. szept. 17. 12:46
 8/13 BlackSword ***** válasza:

Nem... De van fingásom a kötelességről, és a család fogalmáról, tehát hamarabb vágnám le a farkam, minthogy félredugjak, vagy a családom érdekeit a saját önző vágyaim mögé soroljam... Szóval mondhatsz Te bármit... Semmivel sem leszel jobb az út mellett álló "3000, jobban leszel" nőknél... Nem csak élvezet van a világon, nem csak jogok, hanem kőkemény kötelességek is, melyeket végre kell hajtani...


De közelítsük meg a másik oldalról... Ergo miattad szinte azonnal elhanyagolta a feleségét... Ne légy benne biztos, hogy Te nem jutsz a felesége sorsára egy jobb nő miatt ugyanilyen könnyen???

2011. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendben,gondolj azt,amit csak akarsz.Én normális választ vártam,nem pedig kiosztást...

Most még az eszed beszél,de majd meglásd egyszer biztosan te is kerülsz hasonló helyzetbe!!!A lelki-érzelmi fájdalom is van ám olyan fájdalmas,mint a fizikai...

Sajnálom,hogy ilyen csökönyös vagy,de még inkább érzéketlen!


Van egy pl.: egy ismerősöm...már 15 éve volt házas...a felesége 2,5 évig csalta,két gyerekük volt!Amikor mindez kiderült,hogy nem is akárkivel csalta...nem küldte a nőt,holott a nő egy idióta,pszichopata stb. egyéniség...

Azalatt az idő alatt,amit a kedves férfi ismerősöm szenvedett el az akkori felesége miatt...ne kívánd magadnak...idegileg-lelkileg és egészségileg is teljesen kikészült!!!!Miután beteg lett komolyabban,akkor vette észre,hogy nem csinálhatja tovább ezt!!

Komolyan legyél egyszer te is ilyen helyzetben!Nem kívánom,de majd akkor biztos megtanulod és átéled!

2011. szept. 17. 12:56
 10/13 A kérdező kommentje:
És megbocsáss,de ezért nem kell engem egy útonálló K***nak titulálni!!!Tudod te mi az?
2011. szept. 17. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!