Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsolti vagyok 19eves. Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolti vagyok 19eves. Van egy lany munkaban de sajnos nem egy nyelvet beszelunk. Csak nem tudom hogy van-e nala eselyem es nem tudom mit mondjak neki? Mert nelkule nem tudok es nem is akarok elni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

kezd el tanulni az ő nyelvén..vagy mondd h "i love you" azt a világon mindenhol ismerik:D

valamelyikőtök elkezd tanulni a másik nyelvén, aztán egyre jobb lesz a kapcsolat.. hosszú munka lesz, de ha ő is szeret,kibírjátok.

2011. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hali


Adj neki bonbont meg virágot meg szívecske párnát és próbálj neki eltáncolni dolgokat.

Biztos le fog esni neki ,hogy bejön neked.Ezenfelűl kezdj el az ő nyelvén tanúlni és kérdezdmeg,hogy segítene e

2011. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amúgy már bocs de hogyhogy nem tudsz nélküle élni?


gondolom ha nem beszélitek egymás nyelvét,egymással se beszéltetek


akkor honnan tudod,milyen?


lehet hogy te most beképzelsz minden jót,hogy jajj de kedves,meg aranyos,de mivan,ha igazából tökre nem olyan?

2011. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tajparaszt ***** válasza:
Egyrészt 14.44 dettó, másrészt tanuljatok egymástól nyelvet.
2011. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is, melyik országban dolgozol? A csajnak mi az anyanyelve? Ha mindketten más országból származtok és más egy harmadikban dolgoztok, akkor nem hiszem el, hogy legalább egy alap szintű angol nyelvtudásotok nincs. Ha pedig Magyarországon dolgoztok és te is magyar vagy, de a csaj külföldi, akkor tanuljon meg ő magyarul.
2011. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Anna vagyok, 19 éves. Én tudok élni nélküled és magyarul is tudok. csőváz
2011. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hülye vagy, én is szeretek egy lányt de nem tudok japánul, mégse vagyok depis :D

http://www.youtube.com/watch?v=HeGJv7s01ek

2011. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg nagyon zavaró lehet, ha nagyon szívesen mondanál neki ezt-azt, érdekelne a véleménye néhány dologról, de egyszerűen nem tudsz hozzászólni - max. mosolyogsz rá sután. Ismerős helyzet, szerintem idő kérdése, hogy szorgalmasan megtanuld a nyelvet, addig meg éreztesd vele a szimpátiád. Hajrá!
2011. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!