Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ebben a helyzetben? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal egy év eltöltött idő után. A szakításunk után nemsokára megismerkedtem egy másik pasival, akiről biztosra tudom hogy szeret.

Hogyan döntsek kettejük közül?Mert azért egy évet nem lehet kitörölni egyik pillanatról a másikra.Szerintetek mit tegyek?


2011. szept. 18. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Kisszivem!!

Neked teljesen elmentek otthonról! ugye tudod?


kb 16 nak gondollak....


Nade nem ez a lényeg! :) nem kell 2 ember közül választanod! Már nem jársz a másikkal nem kellesz neki!!!

Ennek viszont igen és szeret téged!


2 évet, 3 évet 4 évet 5 évet is nehéz elfelejteni hát még 20-at!

De a legjobb ha találsz mást!!!


Szóval ébresztő kicsi kincsem!

2011. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez így van. Meg kell tanulni beletörődni, hogy a dolgok elmúlnak és jön helyette új. Lehet még jobb mint az előző.

Úgyhogy ne próbált visszahozni ami elmúlt

2011. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mantis religiosa ***** válasza:
Na! Ez igen! Ebben minden benne volt aminek benne kellett lenni!!!
2011. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
Mármint 16.35
2011. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs választási lehetőséged...
2011. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te szakítottál a barátoddal? Ő hogy viselte? Te meg még lehet, hogy kellesz neki.

Egyébként ha azon agyalsz, h nem tudsz egy évet elfelejteni akkor még valamennyire szereted. Az újról meg honnan tudod, hogy szeret? Hiszen gondolom még nem sok időt lehettél vele az meg ennek a kiderítéséhez édes kevés.

2011. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!