Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg létezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik, olyan srác aki helyes de viszont normális?

Figyelt kérdés

Én ilyen fiúba futottam bele,azt hiszem. Számomra helyes,ne tudok semmit a múltjáról,úgyhogy nem tudok következtetni.De nekem ez kicsit fura,a mai világban..

Azt felelte:elege van a csajokból,hogy azoknak folyton a bunkó pasik kellenek.


Hát én nem tudom megmondom őszintén.. Szerintetek létezik még ilyen a mai világban?Vagy esetleg nem szabadna külső alapján ítélnem?


2011. szept. 18. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint az indián síjelő. Senki sem látta de biztos van...
2011. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy de vagy viszont. Olyan, hogy "de viszont" nem létezik.
2011. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tajparaszt ***** válasza:

Szerintem igen.

(egyébként vagy de vagy viszont, a kettőt ne használd egyszerre)

2011. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok ilyen fiút ismerek
2011. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nem merek vele összejönni,mi van ha ez csak egy álca? De viszont be akar mutatni a barátainak,azt mondta ha nem akarom még,akkor addig nem találkozunk a barátaival meg hasonlók..
2011. szept. 18. 19:37
 6/18 anonim ***** válasza:

Én már megtaláltam. :)


És rajta kívül is ismerek jópár ilyet.

2011. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja,köszi,hogy kijavítottatok!
2011. szept. 18. 19:38
 8/18 anonim ***** válasza:

Persze,hogy létezik!Nem szabad általánosítani!Attól,hogy helyes nem kell,hogy bunkó ill.nőcsábász legyen.Ritka eset,de léteznek ilyen pasik is.

Szerintem mindenképp adj neki esélyt,hogy megmutathassa milyen is valójában.Gondolom nem tervezel rögtön feleségül menni hozzá,ismerkedni meg lehet.

Sok szerencsét!:)

21/L

2011. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát feleségül nem akarok hozzámenni 3hét ismeretség után.:)Bár ha annyira olyan szemét lenne,akkor az este simán megfektetett volna,vagy célzott volna rá.De nem történt semmi ilyesmi,hála istennek.
2011. szept. 18. 19:52
 10/18 anonim ***** válasza:
magamra ismertem. kár, hogy foglalt vagyok...
2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!