Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egyszer majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egyszer majd szakít a mostani barátjával, és felszáll a rózsaszín köd nála, akkor ki tudok majd békülni vele, hogy újra barátok lehessünk?

Figyelt kérdés

Februárban szakítottam a barátnőmmel. Nyár eleje óta már van új pasija.

Ráment a barátságunk is. Nem bánom, hogy szakítottam vele, mert nem működött a kapcsolatunk, de reméltem, hogy a 2,5 év alatt megismertük egymást annyira és megszerettük egymást, hogy a barátság megmaradjon kettőnk között. Én tényleg a legjobb barátomként tekintettem rá, még most is meg van a bizalom részemről, de…

Folyton veszekedtünk, én meg akartam beszélni a problémáinkat, de ő mindig csak nyaggatásként fogta fel, és ez a szakítás után is folytatódott, találkoztunk 1-2x havonta, beszélgettünk kicsit, de szinte mindegyik vége az volt csak hogy felbosszantottam.

A pasija meg egyenest egy s*ggfej, még 1 hete se jártak, küldött a srác nekem egy levelet FB-on, hogy szálljak ki az exem életéből. Ráadásul egy szőrös majom, szerintem 100x jobban nézek ki, de belé most mégis fülig szerelmes, vagy legalábbis azt mondja.

Az exem eljutott odáig hogy legutóbb azzal jött, hogy nem tudja, miért kéne velem találkoznia…

Nincs sok barátom, akik voltak eltűntek a 2,5 alatt, amíg jártunk, most próbálok új barátokat szerezni, talán ezért is fáj annyira hogy a barátságunk is ráment erre az egészre.


Szerintetek, ha egyszer majd szakít a mostani barátjával, és felszáll a rózsaszín köd nála, akkor ki tudok majd békülni vele, hogy újra barátok lehessünk?


Trollkodni, nyugodtan lehet, de nem azért írtam ennyit. Normális válaszokat írjatok, ha írtok. Köszi.


2011. szept. 19. 09:21
 1/4 anonim válasza:

Jó ,hogy ilyen szerény vagy.

"szerintem 100x jobban nézek ki"

2011. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd békén a csajt és fogd fel, hogy mást szeret
2011. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne bármi veszítenivalód, ha megpróbálod, csak hát az a kérdés, hogy mennyi idő kell neki, amíg kiábrándul a jelenlegi barátjából. Meg tudom érteni a helyzetedet, mert velem is történtek hasonló dolgok, ezért én azt tanácsolnám, hogy ne éld bele magad nagyon, bár nem tudom, hogyan viszonyul hozzád a lány, és így nehéz következtetni. Az én, vagyis a mi esetünkben nagyjából ugyanígy történt minden, kivéve, hogy én nem gabalyodtam össze senkivel a szakítás után. Most újra együtt vagyunk, mert a barátom akkor sem nem tudott lemondani rólam, én pedig sok mindent átgondoltam/értékeltem, és ez kellett ahhoz, hogy igazán jó lehessen a kapcsolatunk. Ha úgy látod, hogy segítségedre lehetek, nyugodtan dobj privátot.


22L

2011. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a 10:43-as válaszadónak:

köszönöm, hogy vetted a fáradtságot, hogy írtál, de a válaszod pont olyan amit bárki írhatott volna egy másodpercnyi gondolkodás nélkül. Én is megfontoltam már ezt a megoldást, de nem működik. Ez amúgy sem egy kifejezetten könnyen megoldható probléma, amire könnyen megoldást lehetne adni, kilátástalan vagyok vele kapcsolatban. És nem tudom kitörölni az életemből, mert mint minden hülye, Facebookon fenn vagyunk mindketten, ha letiltanám, se lennék kevésbé kíváncsi arra, hogy mi zajlik az életében.

2011. szept. 20. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!