Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok! Zavaró lehet ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Zavaró lehet ez? Össze jöjjek egy olyan lánnyal aki kicsit magasabb nálam? Hülyén mutatnánk?

Figyelt kérdés
Szóval én elég alacsony vagyok sajna, 173-174 cm és van egy lány aki iszonyúan tetszik sokat szemezünk meg ilyesmi eddig még csak pár szót beszéltünk ,de úgy gondolom van esélyem nála. Kb. 175-6 cm lehet és mindig egy picit magasított cipőkbe jár ráadásul. Nos az ismerőseim szerint eléggé jól nézek ki meg sok barátnőm volt már(tényleg nem nagyképűségből), bár úgy komolyabb igazából egy sem. Meg edzek is , bár elég lusta vagyok de szerencsére jó alkatot örököltem és boxoltam is 3 évig. És az az igazság hogy nem volt még magasabb barátnőm :) Én mondjuk el tudom képzelni magunkat csak nem néznénk ki olyan hülyén... Vagy szerintetek?
2011. szept. 19. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

1.ha szereted leszarod milyen magas meg hogy hogy mutattok együtt.

2.De ha ennyire érdekel a többiek véleménye, akkor nehogy járj vele.

3.hordj te is magas sarkút

öcsém...

2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
OMFG
2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-2 centi igazán nem a világ. Ha ő is szeret téged, és zavarnak a magasított cipői, a kedvedért csak vesz valami lapostalpút.

Mellesleg köztem és a barátom közt 6 centi különbség van, az én javamra, de ez nem akadály. ;)

2011. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: Tényleg? :D A barátod hány cm? Meg ez eleinte sem zavart téged?
2011. szept. 19. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátom 170 centi. Engem sose zavart, ő néha emlegeti, hogy szeretne magasabb lenni, de az nem zavarja, hogy én magasabb vagyok nála. :)
2011. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonimikusz ***** válasza:
Nem gáz, nekem is alacsonyabb a pasim. Megoldás: én laposban járok, ő meg szexi sport kalapot hord.
2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

apám,ne a cm-ert nézd meg hogy mások mit szólnak....

FELSZÍNES!!!!

2011. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted ne hagyd ott csakis a centiméterek miatt, ha összeilletek és mindketten vonzódtok egymáshoz, próbáljátok meg, nem minden a külső.Szereted az a lényeg, és ebben ne a mások véleményére hallgass. Ha te jól érzed magad vele és ő is veled, akkor ne foglalkozzatok másokkal. Egyébként ez az egész magasság, meg ez a méricskélés tiszta gáz,nem lehet mindenki 175 cm és 65 kg, az a jó hogy ennyire különbözőek vagyunk. A mai világban már annyi minden elfogadott,mi a gond ezzel? A sztárpárok között is van olyan ahol a nő magasabb, na és mi van abból? Nem? De ha téged ez igazán zavar(már pedig van olyan) akkor majd előbb vagy utóbb elfelejted és találsz más lányt, aki külsőleg is passzol majd hozzád.
2011. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!