Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem értem, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem, hogy mi történhetett vele! Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A párommal már közel 4 éve vagyunk együtt, kisebb-nagyobb bonyodalmak mindig voltak, de nagyon erős volt a kapcsolatunk és a szerelmünk. Vidékiek vagyunk, ő Pesten kapott munkát, nem aggódtam, mert sokat találkoztunk és talán még erősebb lett a kapcsolatunk. Viszont, nem régen észrevettem, hogy ő megváltozott, teljesen kifordult magából. Soha nem volt nagyképű, most viszont annyira el van szállva magától, befordult, mindenkivel megrontja a kapcsolatot, akiket azelött kedvelt és azt hangoztatja, hogy utálja, ha lenézik. Felvett egy "lesz.rom" stílust. Már hiába próbálok vele komolyan beszélgetni, kideríteni, hogy mi a baj, annak mindig vita a vége. A kapcsolatunk is kezd nagyon megromlani a kommunikáció hiánya miatt. Nem tudom, hogy mi történhetett, ami miatt 180 fokos fordulatott vett és nem csak velem szemben! Ti mit tennétek a helyemben, hogyan próbálnátok "visszarántani a földre"? Bocsánat, hogy hosszú lett!
2011. szept. 19. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez PEST:D
2011. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Radikális változást radikálisan: "Drágám, én nem ebbe a *Bélába* szerettem bele, amíg nem kapom vissza, addig nem vagyok hajlandó az új személyiségeddel együtt lenni."
2011. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is teljesen megváltozott mióta bekerült a munkahelyére, egyszerűen sz.arba se néz. Sőt, 5 napja még csak nem is keresett, én pedig nem fogom, mivel közölte velem, hogy hagyjam békén, majd ő keres ha úgy gondolja. Két év után ezt kapom tőle úgy, hogy mindig minden helyzetben ott voltam mellette és támogattam.
2011. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket! A drasztikus változtatással megpróbálkozom, bár ismervén őt, nem sok reményt fűzök hozzá.

Kedves harmadik válaszadó! Teljesen átérzem a problémádat, bár nálunk ennyire még nem veszélyes a helyzet, de úgy érzem, ha így folytatja, mi is eljutunk erre a szintre!

2011. szept. 20. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Mi sajnos ott tartunk, hogy én elfogytam. Nem tudok már mit csinálni. Mondtam a magamét szépen, csúnyán, kérleltem, veszekedtem, ráhagytam, adtam neki időt, türelmes voltam, kedves, aztán mivel semmi nem változott egyre ingerültebb. Bármit teszek semmit nem ér, úgyhogy én már befejeztem. Próbáltam megoldani, de ehhez egy ember kevés egy kapcsolatban.

Te is próbálkozz valami drasztikussal tényleg, hátha a te párodnál használ!

2011. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!