Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Teljesen elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Egy 16 éves (10.es) teljesen átlagos lány vagyok.Van rajtam kb 10 kg túlsúly de igyekszem leadni.Szóval adok a külsőmre vannak barátaim de még sose volt barátom, pedig már nagyon szeretnék.

Vajon miért van ez?


2011. szept. 20. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen lett pasim, nem értem hova sietsz?
2011. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nikkaness ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell evvel sietned.Egyébként ha annyira kétségbeesetten keresel fiút magadnak,az érződni fog rajtad,ami elriasztja a legtöbb pasit.Szóval csak lazán ;D
2011. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi az ÉRTELMES válaszokat.Amúgy nem sietek csak jól esne ha valaki lenne mellettem :)

plusz vagy már a fél rokonság kérdezgeti h van e már barátom ami elég idegesítő...-.-

jah és persze nem azért akarok hogy elmondhassam hogy van mielőtt még valaki ezt gondolná...

2011. szept. 20. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazíts, engedd el magad, légy nyitott mindenre. Amúgy én szívesen beszélgetnék veled, 18 éves fiú vagyok. Nyugi, nem szexuális kapcsolat céljából, hanem kíváncsi vagyok rád, és nem azért hogy cikizzelek, de tetszenek az olyan lányok, akin van egy picike túlsúly, Jó lene, ha írnál privit.
2011. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nikkaness ***** válasza:
100%
A rokonságnak ez a mániája,nálunk is ez megy :D és elég nehéz lerázni őket,de ha mindig ugyanazt mondogatod majd ráunnak. :D
2011. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert válogatós vagy, és csak a legjóképűbb pasik kellenének, náluk meg nagy a konkurencia.
2011. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 nikkaness ***** válasza:
A válogatós elég relatív.
2011. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Relatív, de annak nem szokott pasija lenni, aki a kelleténél válogatósabb :P
2011. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nikkaness ***** válasza:
Nekem sincs pasim,pedig nem vagyok válogatós :D
2011. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor v nem keresel, v nem régóta, v mégiscsak válogatós vagy :P
2011. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!