Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? 2 éve élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? 2 éve élek együtt a barátnőmmel, és most arra eszméltem rá, hogy az elmúlt 2 évben sorra eltűntek az életemből a jó barátaim, és a testvéreimmel, közeli rokonsággal is kb. tized annyi időt tudok együtt tölteni, mint azelőtt.

Figyelt kérdés

Mindenkit utál, akit én szeretek, és azt akarja, hogy minden időmet csak vele töltsem!

Odáig jutottam, hogy pl. a barátaim már nem is hívnak, ha szerveznek egy-egy összejövetelt, mert tudják, hogy úgyse enged el a párom.

Egy-egy külön programot úgy kell kikönyörögnöm, mindig nagy balhé, veszekedés, meg sírás a vége (a részéről).

Ja, mert szerinte rossz hatással vannak rám a barátaim, testvéreim.


2011. szept. 21. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
szerezz egy masik csajt mert total a fejedre no es nem hiszem h egy eleten at hallgatnad a hulyesegeit. rugd ki a fenebe ennel sokkal jobbat kapsz!!!!!!!!!!!voltam hasonlo helyzetbe es 2,5 utan szakitottunk (mert vegul o csalt meg). De utolag belegondolva a legjobb dontes volt a szakitas. uj bnom van es tok jol megvagyunk!
2011. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
nagyon szép tőled, hogy a barátnődet így szereted, de találkozz a barátaiddal. ha hisztizik oda se neki. majd megszokja. ha meg nem. keress mást. de előtte beszéljétek meg mi a baj, hátha változtat rajta, ha tudja, hogy szakításon töröd a fejed
2011. szept. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
hidd el masadik h csak egy hetig valtoztat majd utana folytatja....elso voltam
2011. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad engedni, hogy egy párkapcsolat a család és a barátok rovására menjen. Meg kell találni az egészséges egyensúlyt. A barátnődnek nincsenek barátai, akikkel találkozik? Most túlságosan rád telepszik.
2011. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Röviden! Vagy a sarkadra állsz,vagy egy kutya leszel! Vannak ilyen nők akik szépen lassan kisajátitanak,és erre eszmélsz amiben Te már épp benne vagy! Nagyon kemények kell lenned,és ha szeret melleted marad ha nem akkor off! Good luck!
2011. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyan ez a helyzet a barátommal,csak mi nem lakunk együtt. és amikor ő a barátaival van,és én mondom h soha nem lehetek akkor azt mondja h de neki nincs kivel beszélni mert hogy nekem itt vannak a szüleim...
2011. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Neki nincsenek barátai, így az is a baja, hogy "egyedül hagyom", ha elmennék bárhová.

2011. szept. 21. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

Lepattint SÜRGŐSEN! Ha kérdezi miért válaszold a kérdésedben leírtakat. Nekem a csajom(már nejem)az elején vágott egy olyan hisztit hogy "vagy a haverok,vagy Én!"

-Csomagolj anya,HAVEROK.

2011. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!