Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, ez ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpicuur kérdése:

Ez normális, ez ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hétfőn elkapott a rosszul lét.Egész nap hánytam ,estére lázam

is lett. Barátom is rosszul volt , ő is hányt. Tegnap be mentem hozzá mivel mind a ketten "betegek" vagyunk és

ki írt minket a doki. Bent is aludtam. Elég jó volt vele lenni hisz hiányzott. Ami viszont aggazt de régóta

,hogy ha ott vagyok inkább gépezik. Famerama , counter strike vagy miaz. Nem zavar ha oda ül na de

egész végig?! Sex után is oda ül...!!! Na nem is baj de ahogy tud velem beszélni. Nem rég összevesztünk

nagy hülyeséget csináltam. Nem direkt. Igazából tudat alatt szerintem törődésre vágytam és mikor

meg akart csókolni az a srác észhez kaptam de késő volt. A nagy barátnőm a erről mindent

beszámolt neki. Én is betettem a csajnak de ez aljas húzás volt. Na a lényeg szakított velem.

De kibékültünk.(Hála isten) Nos én az hittem kicsit kedvesebb lesz ezútán. De még mindig úgy lerohan

ha valamit hülyén csinálok. Erősnek mutatom magam de iszonyatossan fáj.

Ma veszekedtünk kicsit. Meg kérdeztem lejön-e szombaton azt mondta más programja van.

Mondom akkor pénteken , de már akkor is más programja van. Majdnem elsírtam magam ,

hisz mi csak hétvégén találkozunk. Kivétel ez a hét mert betegek voltunk.

Azt mondja a haverokkal akar lenni. Az fordult meg a fejembe.. ha szeret mér velük akar lenni ?

Jó lehet sok neki ,hogy minden hétvégén. De mostanában volt azért szabad tere.

Na de a lényeg.. csinált egy táblázatot ,hogy úgy találkozunk ,hogy :


A hét : Kedd ottalszom,Pénteken látom 2ótát.

B hét : Kedd ottalszom , Pénteken vagy ő alszik itt vagy én ott.


Pedig nagyon szeret ezt tudom. De most ez mi ?????


2011. szept. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még nem elég érett...
2011. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát precíz :)Szerintem ez teljesen jó módszer mert így nincs vita arról, hogy mikor kivel legyetek.
2011. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A- hét, B- hét?

Ez egy igazi hue!

Bakker!

2011. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól rád telepedett a srác o.O Én biztos nem hagynám, hogy ilyen szinten öntörvényűen ossza be az időpontjainkat. Történt, ami történt, ha megint együtt vagytok, akkor valamennyire még biztosan szeret, de érdekesen áll hozzá a dolgokhoz. A kockaságon úgy lehet segíteni, hogy türelmesen vársz még vagy 2-3 évet, míg kinövi valamennyire, de én a helyedben nem pazarolnám a fiatalságom legszebb éveit egy olyan emberre, akivel nem a legjobb.
2011. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hét, B hét??? Nekem ilyet mondana a párom, úgy leoltanám a fejét, hogy csak pislogna mint hal a szatyorban. Szerintem akik szeretik egymást, azok minden idejüket együtt akarják tölteni, nem pedig beosztást csinálnak, hogy na majd ekkor meg akkor ez és az lesz.

Én a helyedben megmondanám, hogy döntse el mi a fontosabb, a haverok és a gépezés, vagy te.


22/L

2011. szept. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!