Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytátok már el azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytátok már el azért a barátotokat/barátnőtöket, mert keveset feküdtetek le?

Figyelt kérdés
Szóval volt már olyan,hogy alig tudtatok szeretkezni és hiánya volt valamelyik félnek és ezért vége lett
2011. szept. 22. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Igazából ha kevés a szex az már egy tünete a kapcsolatnak. Ezért hamar vége lehet. (Persze ha a lehetőség meglenne rá, nem a tizenévesekre gondolok, akik a szüleikkel élnek.)

Nekem volt egy vőlegényem, alig szexeltünk 23 évesen. Minek egy ilyen kapcsolat? Mi lesz még 40 évesen? Persze amúgy sem jöttünk ki jól, szóval szétmentünk. De ez csak egy része volt a dolognak.

2011. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem volt még erre példa, de ha lenne, elhagynám, ha sehogyan sem tudnám becsábítani az ágyba. :) sza*rul hangzik, de így van.

egyszer előfordult, hogy barátom járt dolgozni elég feszített tempóban, és fáradt volt, és akkor kevesebb volt a szex, én már azt is nagyon nehezen bírtam, de sokszor kényeztettem csak úgy, orálisan, aztán pihent egyet , megbeszéltük, hogy ez nekem nem jó, és minden rendben lett. :)

19l

2011. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még sose volt olyan barátom,aki keveset akart volna szexelni,így nem történt ilyen.Viszont,ha nem akarna engem szexuálisan,az nagyon aggasztó lenne (főleg egy nőnek),így előbb vagy utóbb,biztos vége lenne,vagy megcsalnám,pedig alapjáraton hűséges tipus vagyok.
2012. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!