Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerkedett meg a mostani párjával? Esetleg mostani élettársával?

Figyelt kérdés
Két kapcsolatom volt eddig, de igazából nem is tudom hogy mégis merre találhat rám a szerelem... az igazi nem akik voltak :( ezért mostanában kíváncsiskodom ki hogy ismerte meg mostani párját, hátha rájövök hogy hogyan találhatom meg... mert hogy nem a discoban az tuti... (nem is járok ilyen helyekre)
2011. szept. 22. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugi.. majd egyszer szerintem váratlanul fogtok egymásba "ütközni".

Én a Margitszigeten ismerkedtem meg a párommal,úgy,hogy egy haverommal találkoztam,és mondta,hogy jönnek vele még ismerősei.

Egyébként a dolog "poénja",hogy eredetileg a párom öccsével akartak összehozni..:)

2011. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

mi 2001 október óta vagyunk együtt.

főiskolán jöttünk össze!

4 éve hzasok vagyunk, 2 kisfiunk van :)

2011. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
100%

a férjemmel a teniszpályán. látásból ismertem, de ott kezdtünk jobban megismerkedni.


amúgy én azt tapasztaltam, hogy általában ilyen hétköznapi helyeken ismerkednek meg az emberek a párjukkal, ami az életük rész (ilyen a fősulis példa is). nem teljesen vadidegenekkel.


szórakozóhelyen csak olyan pasival jöttem össze, aki tetszett ugyan, de tudtam, hogy a vasárnapi ebédet már nem együtt fogjuk enni...


29/N

2011. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahelyen dolgoztunk még tavasszal. Nekem az volt a főállásom, neki a mellékállása.

Egymásra találtunk a sok beszélgetés, munkaidő utáni találkozások után.

Tegnap volt a hónapfordulónk, a negyedik.

22/N és 24/F

2011. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rock klub, szilveszter este. Ennek már 9.hónapja és szept. 1-től menyasszony :))))
2011. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 körömlakk ***** válasza:
Mi interneten ismerkedtünk 2 éve:) 2 nap után találkoztunk és azóta is:)
2011. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi internetes játékon és úgy,hogy én írtam rá mert testvérem haverja volt. 3 évig csak barátok voltunk. Közbe már találkozgattunk és utána egyre többet találkoztunk. :) Utána megkérdezte ,hogy akarok-e vele járni. :) Természetesen igent mondtam.:) Azóta is boldogan élünk 2 éve együtt vagyunk. :)
2011. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én balatonalmádin a strandon:)
2014. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!