Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek először (! ) 20 felett lesz barátja? Vagy már sosem lesz?

Figyelt kérdés
20/L
2011. szept. 23. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

hogyne lehetne simán lehet sose add fel a reményt

ha van kedved ismerkedni írj 1 privátot 21/F

2011. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Scream85 ***** válasza:
100%

Nekem 23évesen lett először barátnőm.

Egyik ismerősömnek is 22évesen lett első pasija.

2011. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Lehet barátod, még 50 is xDD

Bár én inkább egyet kívánok neked:)

2011. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 elmúltam már, mikor megismerkedtem a barátommal. Addig sokat keseregtem emiatt, de olyan ajándékot kaptam vele az élettől, ami mindent ellensúlyoz. :)


Ne aggódj, neked is eljön majd az időd! A tapasztalat azt mondatja (és velem is így volt) hogy a legváratlanabb pillanatban! Tehát éld az életedet, szórakozz a barátaiddal és ne görcsöljél ezen!

2011. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

"Ne aggódj, neked is eljön majd az időd! A tapasztalat azt mondatja (és velem is így volt) hogy a legváratlanabb pillanatban! Tehát éld az életedet, szórakozz a barátaiddal és ne görcsöljél ezen!"


Szánalmasan rossz közhely duma. Kedves előző, ha emlékeznél rá, hogy milyen nagyon tud fájni a magány, akkor nem írkálnál ekkora, marhaságokat.

2011. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik :)
2011. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
A magány fáj? Ezen szakadtam xD Bocsi...
2011. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

persze hogy létezik!!! :) már miért ne létezne? : )

igaza van annak aki azt írta hogy járj bulikba, szórakozz, magyarul éld az életed:) úgyis találsz majd valakit meglátod;) és ne erőltessél semmit. majd eljön;)

2011. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%
Létezik, ha nem maradsz olyan válogatós külsőre, mint eddig voltál.
2011. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

mi lehet a gond mit gondolsz?

külsőddel? belsőddel?

vagy szimplán válogatós vagy?

2011. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!