Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan viselkedjek ezután?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem idevalósi. Telefonon, interneten szoktuk megbeszélni a találkozókat. Neki most nem volt telefonján pénz, és gépe sem. Szerda óta nem találkoztunk. Ma hívtam, kinyomta kétszer. Írtam egy smst, hogy biztos fontos dolgod volt. Erre teljesen furán viselkedett, flegma volt, meg játszotta a menőt nekem. "Vegyél be két xanaxot azt hívjál vissza". Ezt mondta. Mondtam neki, lehetne olyat hogy szombaton ha engedik elmenni filmezni haverhoz és nálam aludhatna. Aztmondta, majd megbeszéljük. Nagyon fura. Azon jár az agyam, hogy szakítani akar vagy hogy megcsalt. Szerintetek hogy viselkedjek vele ezután ?
2011. szept. 23. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy ribanc. Ügy letudva.
2011. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd át az irányítást. Ne hagyd, hogy te futkoss utána, te keresd stb.! Vagy az legyen az első, hogy nem keresed, ami elég nehéz, vagy igenis mondd meg neki a véleményedet kendőzetlenül. Ki fog derülni az igazság. Ha kellesz neki, az, ha meg valami gebasz van, akkor az.
2011. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!