Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Dr. House személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Dr. House személyiségű emberek mindig egyedül lesznek, soha nem fogja őket szeretni senki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 07:51
 1/4 Sajtreszelő ***** válasza:
100%
Én ismerek egy olyan személyiségű embert, de full dr house, van felesége és gyerekei....
2011. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehát Dr. House-t is mennyien szeretik :D
2011. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ja, Dr. House-t nők milliói nézik és rajonganak érte, tehát bejön a nőknek

amúgy tv-n vicces, meg érdekes, de élőben, amikor veled parasztkodik valaki, akkor nem hiszem, hogy vonzónak találnád, pláne, ha az orvosod csinálja veled, akitől több empátiát várnál

2011. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy filmszereplő iránt rajongani és egy férfit szeretni, akit ismerünk, teljesen más dolog. Ezért szerintem élőben sok nőnek nem tetszene.

De én pont egy ilyet szeretek. House típus, de tud nagyon figyelmes lenni, egyébként a legokosabb srác, akivel eddig találkoztam. (bár aki a matekot, kémiát ilyen jól tudja, annak mindig jó a felfogóképessége)

Nagyon jó arc, és még sexy is. Nem CSAK kinézetre értem, hanem arra is, ahogy fel tud izgatni :$

2011. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!