Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egyetemre járó, normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemre járó, normális, szerény lány, mint én, hogy a fenébe nem talál egy normális fiút, aki szintén szerető párt, családot és gyermekeket szeretne? Mi van a fiúkkal, mit gondolnak magukról, milyen családban élnek, mit akarnak az élettől?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknál és a fiúknál a normális fiú teljesen mást jelent.
2011. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem lassíts a tempón. Én is szeretnék családot és gyereket, de nem az első 5 évben...


20/l

2011. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát ja, igaza van az utolsónak, én eddig egyik barátnőmmel se úgy jöttem össze, hogy hú de jó lenne vele családot alapítani...
2011. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem? :D
2011. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
'Keresed' v csak várod?
2011. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Probáltál már udvarolni :D?
2011. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Vallási közösségek.
2011. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetemre járok, nekem sincs barátnőm, és szerintem nem is lesz könnyű olyat találnom akivel tényleg jól összeillünk majd, de remélhetőleg majd találok valakit, ugyanúgy te se add fel. Nekem is ilyen elképzeléseim vannak a jövőt illetően, de tény, hogy az ráér egyetem után, ahogy már itt említették.


19/F

2011. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem ilyet keresel, hanem jóképűt.
2011. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként írom, hogy már 4 éve járok a párommal, és két éve élünk együtt, szóban egyformán gondolkodunk,tettekben mégis másképpen cselekszik ő is, meg én is. Csak diplomával a kezemben mernék én is gyermeket vállalni! Mind a ketten dolgozunk is a tanulás mellett, de nem tudunk félre tenni, mert túrázik a barátaival, és egyéb drága szórakozásai vannak(wii,golf, utazás). Ha még én is ezt csinálnám, egy fillérünk sem lenne a megélhetésünkre, és a sulira.
2011. szept. 24. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!