Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem, mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem, mi a legjobb megoldas? Hogy kezeljem ezt az egeszet?

Figyelt kérdés
kicsit tavol lakik tolem ezert szakitott velem es azt mondta hogy meg ismert egy lanyt, nah de most en nem tudom mit tegyek, imadom tiszta szivembol szeretem es benne biztam a legjobban eddig. nem vagyok a leg tapasztaltabb szakitas temaban.. de most mit tegyek ezutan? hogy kezeljem ezt az egeszet mit mutassak neki h nagyon faj (az igazat), vagy visoznt hazudjak neki h kemeny lany vagyok? kerlek segitsetek, bocs a fogalmazasert eleg sza*ul vagyok..
2011. szept. 25. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keress mást és próbálj továbblépni. Sajnos ilyen távos dolognál mindig jön valaki aki lehet nem szebb és jobb, de kéznél van.. :\ :\
2011. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
milyen igaz, de nem vagyok az a gyonyoru lany aki barmikor talal valakit maganak.. plusz azt hiszem ezek utan nincs szuksegem komoly kapcsolatra.. kalandra meg vekepp nem h megint pofan csapjanak egy sza*os lapattal..ja meg elegge kicsi varosban elek es hat itt el;eg nehezkes a parkapcsolat teremtes..
2011. szept. 25. 23:20
 3/15 anonim ***** válasza:
talán húzódj vissza egy kicsit lehet, hogy még végül szeret téged és nem csak kaland voltál neki.
2011. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
sajnos ugytunik nem szeretett igazan, vannak olyan szerencses ismeroseim akik fel eveekig birjak egymas nelkul es csak telefonon beszelgetnek.. karacsontkellet volna meg kivarja.. dehat ez van:-<..minden fiutol ezt kapom.. ugy latszik csak ennyit erdemlek
2011. szept. 25. 23:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogyan ismerkedtetek meg? Akkor is távkapcsolat volt amikor összejöttetek?
2011. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igen fel evet msneztunk minden nap aztan el jott hozzam 2 hetre.. es most ennyi..tudom hogynem tul komoly de mi annak ereztuk legalbbis en..es rajta is ugy lattam
2011. szept. 25. 23:43
 7/15 anonim válasza:

Ezt nagyon rosszul gondolod!

Nincs olyan , hogy ennyit érdemelsz!

A boldogságot mindenki megérdemli te is, én is , mindenki!

Tudom , hogy bután hangzik meg most még nem így gondolod de ha ez a fiú kidobott akkor nem is érdemli meg a szereteted...

Majd jönni fog egy olyan fiú aki szeret téged úgy ahogy te őt!

Várostól, falutól, kontinenstől függetlenül!:))

L/16

2011. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát figy. Ha küldesz privit akkor adok msn-t...nyugi nem ismerkedni akarok vagy hasonló...

csak én is megismertem nemrég neten vkit...és ő is messze lakik sajnos. :S

Szal egy cipőben járunk.

2011. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
szia, el kuldtem az enyemet.
2011. szept. 25. 23:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kaptam meg. :S
2011. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!