Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogyan viselitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan viselitek el, ha egy szebb/népszerűbb lány hajt, flörtöl a barátotokkal? És ha ő ezt még pozitívan is fogadja, mert hízelgő a számára?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy régi exe. Kb. 3-4 éve volt közük egymáshoz, a bevallása szerint eléggé átvágta a lány, és mint pár már nem érdekli, mert nagyon fájt neki. Ennek ellenére télen még hízelgett neki a képei alatt, főleg amiken kirakta magát. Mióta velem van, már nem csinálja ezt, de a lány meg pont azóta jobban írogat neki, keresi. A csaj a kb. mindenki meghúzná kategóriába tartozik, jó teste van, szép is, én mint lány is ezt mondom. Nem utálom ezért, mert őt megáldotta a sors, csak rossz abba belegondolni, hogy azért mégis csak tetszik a barátomnak egy lány, aki gyakorlatilag kiteszi mindenét.
2011. szept. 26. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megírnám a lánynak levélben, hogy sürgősen szálljon le róla. Természetesen nagyon kifinomultan, szofisztikáltan, hogyha megmutatná a párodnak, hogy lám, mekkora proli némber vagy, ne neki legyen igaza:D

Lehet hogy "alfanőstényes" viselkedés, de a volt nőitől nem tűröm a flörtöt, volt esélye, elrontotta, innentől le lehet róla szállni. Fontos, hogy tudja az ex, hogy képben vagy, ne hagyd hogy hülyének nézzen! A pároddal pedig közöld, hogy jópofizhat a pincérlánnyal, újságárussal, stb. de az exe képei kommentelgetése nagyon sértő és bántó rád nézve.


20/L

2011. szept. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én először elbeszélgetnék a csajjal,ha nem értené,akkor meg bemutatnám neki az öklömet.
2011. szept. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:
én nem foglalkozom olyasmivel, aminek nincs jelentősége.
2011. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomra is másznak csajok, de hát ő engem szeret, így hozta sors. Szóval nem aggódok.


Egyáltalán minek kezdtél olyannal ,aki az exét lesegeti?

Ülj le a barátoddal és beszéld meg vele. Téged választod, téged szeressen. Ennyi.

2011. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dottorre ***** válasza:

Nem tudom, ha nekem a bnőm ezért levelet írna, azonnal kiraknám... az tuti. ez a bizalom teljes hiánya. Mindenki szereti, ha hízelegnek neki, pasik is, csajok is. Aki nem tudja ezt elviselni, az ne lépjen fel közösségi oldalakra (bár élőben is ugyan úgy lehet flörtölni). Az meg, hogy a te büszkeséged bántja, hogy egy nálad jobb csaj beszélget a pasiddal, ezt beteges féltékenységnek hívják, és hosszú távon ezért fog majd otthagyni a pasid. Ezen azért gondolkodj el. Ha szeret a pasid akkor tökmindegy hogy nézel ki, tökmindegy mennyivel jobb csaj a másik, hogy miket írkál, a pasid NEM fog megcsalni. Ha meg megteszi, akkor eleve ennyit ér a kapcsolatotok. Ezért nem értem a féltékenységet, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen...

25F

2011. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!