Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó a párkapcsolatotokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a párkapcsolatotokban, ami miatt együtt vagytok valakivel és mi benne a rossz, ami miatt olykor úgy gondoljátok, hogy jobb lenne egyedül?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó:

- a közelsége (feldob, megnyugtat, a tekintete, az illata ,a melegsége, a bőrének tapintása...)

- hogy számíthatok rá, akkor is ha tudja nincs igazam (ilyenkor a jó irányba terel)

- nemcsak szerető ,de nagyon jó barát is.

- hogy megért engem, és elfogad olyannak amilyen vagyok.


Ami rossz:

- több fele kell az időmet beosztani

- más nincs

2011. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó oldala: Bármit megbeszélhetek vele, mindig meghallgat; számíthatok rá, mindenben segít és támogat, amiben tud. Hasonló az érdeklődési körünk, hasonlóan gondolkodunk a dolgokról, hasonlóan képzeljük el a jövőt, így könnyű vele közösen tervezni. Jó, hogy Ő mindig itt van mellettem, mert rá mindig támaszkodhatok, benne maximálisan megbízhatok, vagy egyszerűen csak odabújhatok hozzá. :)


Rossz oldala: vannak dolgok, amiket túlreagál néha, és nehezen fogadja el, ha valamiben nincs igaza. Konok és makacs, néha egy kicsit gyerekes is, és olyankor nehezen érti meg, hogy vannak problémák, amiket nem úgy kéne megoldani, ahogyan ő próbálja.

2011. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó: Boldog, harmóniában élünk, úgy, ahogy még soha egy kapcsolatomban sem. Soha nem veszekszünk, ha nem értünk egyet valamiben, meg tudjuk beszélni. Nagyon sokat nevetünk, egyformán hülyék tudunk lenni. Kölcsönös a szerelem, és a tisztelet, mindkettőnknek ugyanazok az igényei, így nincs olyan, hogy én pl vele akarok lenni, de ő most egyedül lenne inkább, teljesen össze tudjuk egyeztetni az életünket minden téren. Együtt is élünk, és hibátlanul működik a dolog.


Rossz: Én már lediplomáztam, ő még csak másodéves, így még várnunk kell pár évet az esküvővel, és a gyerekekkel :)

2011. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó:

-ha velem van

-van akivel normálisan lehet beszélni

-van akihez hozzá lehet bújni

-van aki hozzád bújuk

-van aki miatt van értelme az életnek a robot és a puszta létezésen kívül

-1 állandó akit ismerek és tudom mikor mire vágyik

-szerelem, szeretet és a bizalom, tisztelet kölcsönös


rossz:

-ha nincs velem

-ha nincs mellettem

2011. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, hozzám tartozik, jó vele minden testileg, lelkileg, jó hozzáérni, jó vele beszélgetni, ő a szerelmem, de egyben a legjobb barátom is, kölcsönösen segítjük egymást az életben, kiegészítjük egymást.

A másik kérdésre nem tudok válaszolni, nem lenne jobb nélküle. Egyedül csak akkor lenne jobb, ha ő nem lépett volna az életembe.

2011. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó-mikor érzed hogy szeretnek. hogy van valaki aki akkor is ottvan ha mások nem,és akinek-jobb esetben te vagy a legelsõ...

Rossz-nos nekem az hogy hajlamos vagyok néhány kapcsolatomnál azt hinni hogy lehet hogy mégse õ az igazi meg hogy épp most halasztom el az igazit.. de ez csak akkor van ha mindenért szól,bunkózik velem a haverok elõtt stb.. a másik pedig az hogy hiába szeretem,nem valami kellemes pl télen szétfagyni vele az utcán,vagy épp azon rágódni hogy aludni fogok e aznap a holnapi dolgozatra való készülés miatt... dehát van,hogy megéri,fõleg mikor még dúl a szerelem

2012. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!