Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb? Állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Állandóan egymás mellett lenni, vagy hiányozni egymásnak, és utána találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csak szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mi a jobb? A helyzet, hogy én a barátnőmmel csak hétvégén tudok együtt lenni, szóval minden hétvégén találkozunk, együtt alszunk, csak hétköznap én dolgozok, ő tanul (igaz most már hétköznap is tudunk találkozni, de nem mindennap és nem órákat.)


Ismerősömék azért mentek szét, mert éjjel-nappal együtt voltak és "megunták" egymást (állítólag) meg azt mondta hogy nekünk jobb, mert tudunk egymásnak hiányozni (igaza is van, mert amikor nincs velem, Rá gondolok állandóan), én nagyon szeretnék Vele lenni minden percben, de nem tudom hogy jó lenne-e, lassan 10 hónapja vagyunk együtt, és minden tökjó.


Szóval jobb ha hiányzik a másik, mintha állandóan ott lenne veled?

Persze most nem tartozik ide ha már együtt laktok. De az még nálunk kicsit odébb van. Addig maradnak a hétvégék, és a hétköznap 1-2 óra.


2011. szept. 27. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a tapasztalatom hogy inkább jobb az amikor van ideje az embernek vágyakozni, és várni, és epekedni a másik után. Hosszabb kapcsolat alakulhat így ki, és értékesebb. Mert bizony ha túl sokat vagy valakivel, megunhatod, akármennyire is szereted.
2011. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, természetesen attól még örülnék ha éjjel nappal együtt lennénk, de nem akarom hogy ellaposodjon.


Ő nekem az első, és azt is akarom, hogy ő maradjon nekem örökre, nem tudnám mással elképzelni az életem, ezért vigyázok, óvatos akarok lenni, nehogy rosszul döntsek, döntsünk :\


köszi :)

2011. szept. 27. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Az elején semmiképp nem jó sokat lógni egymáson. Vannak olyan dolgok a másikban, amit csak hosszabb idő után tanulunk meg tolerálni a másikban. Meg tényleg jobb, ha többet várunk a másikra. Az az érzés, hogy nem tudsz már semmire gondolni csak rá, a vágy, az izgalom és amikor újra találkoztok és úgy ölelitek és csókoljátok egymást mintha hónapok teltek volna el, közben csak 3-4 nap. Az nagyon jó. :)
2011. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Az aranyközépút a legjobb... éjjel-nappal együtt lenni tényleg nem jó, viszont az sem, hogyha mondjuk csak 1-2 hetente egyszer találkoztok... heti 2x-3x együtt tölteni pár órát, vagy heti 2-3 napot, sztem az az ideális. Mi pl minden nap találkozunk a párommal, de csak esténként 1-2 órára,néha teljesen futólag, aztán hétvégeken van, hogy egy egész napot is eltöltünk együtt.
2011. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. szept. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!