Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakran veszekedtek a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran veszekedtek a párotokkal? Mi az az ok, amin már nem tudtok túllépni és inkább a szakítást választanátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 12:26
1 2
 1/11 BlackSword ***** válasza:
Nem szoktunk veszekedni... Inkább megbeszéljük a dolgokat... És támogatjuk a másik döntéseit... Aztán 4szem közt is meg lehet az ellenvéleményeket beszélni...
2011. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
minden kis hülyeségen összekapunk, nem tudom mi lenne az amin nem tudnànk túllépni. vszeg a megcsalàs
2011. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk összeveszni, mondjuk nem sokszor de sajnos hirtelen haragú vagyok és hamar elborul a fejem.

Amin nem tudnék túllépni az a megcsalás vagy valami bűntett.

20/L

2011. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sosem veszekszünk.....
2011. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
mi nem szoktunk veszekedni. akikkel eddig szakítottam, az sosem veszekedés miatt történt, egyszerűen volt valami olyan tulajdonsága amit nem tudtam tartósan elviselni.
2011. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Etuska, már nem írod a blogodat?
2011. szept. 27. 13:33
 7/11 napietus ***** válasza:
írnám szívesen, már van is egy csomó félkész bejegyzésem, de nem érek rá őket befejezni, rendbeszedni. most is 2 beadványt kell írnom, nem blogot :D de olyan nehezen szánom rá magam...
2011. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dobd át, majd én befejezem őket. ;):)
2011. szept. 27. 13:36
 9/11 napietus ***** válasza:
nem, ezt nekem kell(ene) :) dehogy mostanában mi van a néppel...már 4-5 hónapja annyi a meló hogy botrányos...
2011. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem veszekszünk, még vitázni sem vitázunk. Nálam a megcsalás az ami nem megbocsátható.
2011. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!