Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem vissza? Részletek lent

Figyelt kérdés
Kb -4 napja szakitotam volt barátnömel én nagyon imádom.. de ö azt mondja hogy meg unt engem és azért lett vége pedig ö nem akart velem sehova jönni mindig könyörögni kellet neki... hogyan tudnám vissza szerezni?? ne azt mondjátok hogy felejtsem el mert nem tudom....
2011. szept. 28. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Amiért nem javaslom hogy újrakezd vele:


1. Nem tanított meg írni-olvasni, ezen a csodaszép magyar nyelven.

2. Megunt , és mint a kutyákat szokás kidobott de te meg mész pitizni. Az önbecsülésednek (?) ez nem igazán tesz jót.

3. Össze se illettetek, minek erőltetni azt ami nem megy? Találsz biztos más lukat aki szívesen megy veled és nem kell neki könyörögni.

2011. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HALLOD! Velem is ugyanez volt!!! Szinte 100% ban! Azt mondta hogy unja a dolgot, meg hogy soha sehová nem mentünk együtt, holott ő nem akart jönni sehová, hiába kértem könyörögtem mindig volt valami kifogás! Ez volt 2 éve! Szakítottunk és most van egy másik kapcsolatom ami nagyon jó! Össze is költöztünk. Ha ilyen nagy a kínlódása csajjal akkor hagyd a francba. Nem ér annyit. Igaz hogy azt írtad hogy ne ezt írjam de ez az igazság.
2011. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van hadjam a fenébe... pedig 2 évig voltunk együtt...
2011. szept. 28. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
8:59 es vagyok! Mi 3 évig voltunk együtt de hidd el csak nyűg lenne egy idő után és téged is csak korlátoz egy ilyen csaj!!! 23/F
2011. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 18F ö pedig 16L már 2-szer szakítotunk és mindig össze jöttünk majdnem mindig ugyan ez az indok volt.. de még is ki békültünk?? micsináljak szted? hiába el akarom felejteni nem igazán megy facebook-on se birom ki hogy ne irjak neki...
2011. szept. 28. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmondom én mit csináltam anno. Erőt vettem magamon, töröltem msnről, facebookról, iwiwről telefonomból, minden képet és dolgot ami rá emlékeztetett töröltem és kidobtam! Nem kerestem sehol, amikor eszembe jutott elmentem haverokkal csavarogni, vagy bulizni. Csajoztam éltem az életem, aztán elkezdtem dolgozni, és megismertem a mostani párom. Higgy nekem... ne akard újra kezdeni vele többször. Azt írtad hogy már többször szakítottatok. Nem érdemes ennyi energiát belefeccölni egy olyan lányba aki korlátoz téged. Szedd össze magad és éld az életed. Ez az amit tudok neked tanácsolni.
2011. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel! A másik oka, hogy megunt, az lehet, hogy hamar volt csók, szex, minden. Ha megint összejönnétek, vagy a következő lánynál próbáld visszafogni magad, és minél később lefeküdni vele.
2011. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De akkor mért alszik a macimal amit tölem kapott??
2011. szept. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!