Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás ellen mi a legjobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás ellen mi a legjobb? (Fiúk, férfiak írjanak elsősorban) 20/F

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátnőm, 4 éve voltunk együtt, kb ugyanolyan idősek vagyunk csak ő nem élte még ki magát. Tanácsok ?
2011. szept. 28. 16:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy első komoly kapcsolat volt szóval ezért nem tudom mit csináljak, én még mindig szeretem. Valahogy el kéne vonatkoztatnom tőle.
2011. szept. 28. 16:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el bulizni és kösd le megad mással...

Nekem is most lett vége egy 3 éves kapcsolatnak ugyanezzel az indokkal. Elég szar tud lenni.

19/F

2011. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
vodka..+foglald el magad egy idő után jobb lesz
2011. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Éld ki magad.

Menj bulizni, p!csázni, igyál néha :)


Jó dolog a komoly kapcsolat, de rájön mindig az egyik fél hogy nem élte még ki magát.

2011. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Buli + alkohol! Meg próbálj keresni szexpartnert, minél gyorsabban az eltereli figyelmed 21/F
2011. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit arról, hogy a csajoknak csak komoly kapcsolat kell. Közhely, de az idő mindent megold. Hónapok múlva már egy kicsit könnyebb lesz, egy év múlva pedig már röhögni fogsz az egészen. Menj és idd le magad rendesen, de ne legyen rendszeres. Foglalkozz olyan dolgokkal, amiket szeretsz és ne rágódj a dolgon.
2011. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

menny el bulizni, de ne idd le teljesen magad, mert akkor masnap meg rosszabb lesz...

De mindenkepp jojj ossze egy jo csajjal.

2011. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket,az ivást gondoltam fogjátok javasolni én is azt javasolnám másnak. Csak nekem nem jön ez be, de 1-2 szer tuti benyomok. Amúgy szerintem edzéssel levezetem. köszi még egyszer, valakinek van még ossza meg velem :)
2011. szept. 28. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Mi volt a szakítás oka?Mert ha még meg lehet beszélni,akkor én próbálkoznék.

Érzel valamit még a barátnőd irányából?Gyengéden beszél hozzád,vagy szoktatok egyáltalán még találkozni?

2011. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesókám! Kezdj el csajozgatni amolyan lájtos módon. Semmi komoly csak egy kis flört, egy kis simi,egy kis puszi.

Rájössz hogy van világ ez után is.

2011. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!