Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem rá? Nagyon tetszik egy srác és én tetszem neki. Találkoztunk már és nagyon jól elvoltunk együtt. Viszont én már szeretnék egy kicsit többet pl. egy csókot.

Figyelt kérdés
Mivel "jelezhetném" neki vagy mivel célozzak finom arra hogy nem ellenkeznék ha megcsókolna?
2011. szept. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Te csókold meg
2011. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném ha ő kezdeményezne. Elég félénk vagyok ilyen téren :)
2011. szept. 28. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

fogd meg veletlenul a kezet. Asztan mosojogva nezz ra.

Ha van esze eszreveszi

2011. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Véletlenül? Mikor sétálunk? Vagy hogy?:)
2011. szept. 28. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le egy padra egymás mellé és lassan bújj hozzá. Ha ebből nem veszi a lapot akkor ...
2011. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólókhoz, fogd meg a kezét bújj hozzá, vagy tudomisén, add valahogy tudtára, hogy mit érzel, ha nem reagál vagy nem érdekled, vagy homár, vagy mittomén
2011. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!