Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez így már régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez így már régen rossz, igaz? Nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Adott, hogy van egy barátom, kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a fiú ismerőseimtől több figyelmet és kedvességet kapok, mint a barátomtól, akitől a legtöbbet "kellene" szerintem. A "szeretlek" szón kívül semmi szépet nem mond soha. Se,hogy szép vagy csinos vagy, vagy jól áll valami. Semmi apróság. Mintha természetesnek venné, hogy vagyok neki és kész. Semmit sem kell tennie. Más srácoktól meg megkapom (nem, nem csak olyanoktól, akik "fel akarnak szedni". Jó érzés hallani, mint minden nőnek, hazudik, aki azt mondja, hogy nem szereti. De egyben nagyon rossz is, mert arra gondolom, hogy ezt a barátomtól kellene hallanom. Nem azt szeretném, hogy "nyálas legyen". Csak figyelmességre, kedvességre vágyom, TŐLE! Már említettem ezt neki, kicsit régebben, el is meséltem neki, azt, hogy egy másik srácra hitték, hogy a barátom, mert olyan figyelmes, stb volt velem egy idegen társaságban,közben meg csak egy fiú ismerősöm, akivel jóban vagyok, közel állunk egymáshoz. Láttam rajta, hogy rosszul esett neki. Akkor megígérte, hogy változtat. Ideig, óráig tartott. Most ugyan ott vagyunk. Nagyon rossz érzés..


Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 28. 19:06
 1/9 A kérdező kommentje:
gondolok*
2011. szept. 28. 19:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem tudja kimutatni /szavakban/ az érzéseit. Vannak ilyen emberek, de ettől függetlenül imádhat, Téged.
2011. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pasim is ilyen... ha nem bírod, ne járj vele, megváltozni úgysem fog. Engem nem izgat, tudom, hogy úgyis tetszem neki és szeret.

20L

2011. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ennyire nem tudja? Néha már sírhatnékom van..
2011. szept. 28. 19:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem néha, hogy nem is szeret, csak tényleg természetesnek veszi, hogy vagyok és van szex meg hasonlók.
2011. szept. 28. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem erre ráment a kapcsolatom srác vagyok és én is elkövettem ezt a hibát de többé soha.Megváltozni soha nem késő.Bár nekem az volt.
2011. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy érzem, hogy ezt nem bírom tovább és az egész kapcsolat sem fogja.
2011. szept. 28. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értelek, Kedves Kérdező. Én úgy gondolom, hogy a szeretetet nem szavakkal lehet/kell kifejezni. Az, hogy megdicséri, hogy milyen jól nézel ki, jól áll az új frizura, nem biztos, hogy szeret is. Na, de a tettek...az már más.
2011. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy áll most nálatok a helyzet,történt-e javulás, de ha gondolod, akkor beszélgethetnénk privátban/msn-en, mert nekem is hasonló problémáim vannak. Talán tudnánk egymásnak segíteni..
2011. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!