Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondják nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják nektek, hogy téged akar egy nő de kapcsolatot nem akar most, abból lehet még valami? Úgy, hogy már régebben együtt voltam vele.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolat nem.
2011. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csók is volt
2011. szept. 28. 20:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélnek ezek össze-vissza :D Sokszor maguk sem tudják, h mit akarnak. Amíg nem elutasítóak, addig pedálozzál, ha meg hirtelen ténylegesen fényt kap, akkor koccanjál le :) 35F
2011. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
8 hónappal ezelőtt vége... kb. 3 hete beszélgetünk újra valamit azt mondta amit kiírtam a kérdésben, de érzem, hogy valami vissza tartja... pénteken igaz kiderül ez.
2011. szept. 28. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nő össze akarna jönni veled,de te mondjuk csak párat dugni akarnál vele max, abból lehetne komoly kapcsolat?
2011. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nekem nem csak arra kell...
2011. szept. 28. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár azt mondta, "most" nem akar kapcsolatot.
2011. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
van neki 2 nagy problémája, ami miatt ezt megértem.
2011. szept. 28. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nélkülözhetetlenné teszed magad, akkor nem lesz kérdés akar-e veled lenni. Vagy alakul, vagy nem.
2011. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!