Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen bizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen bizonytalan vagyok

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akit több éve ismerek. Nyáron kezdtünk el igazán beszélgetni, már nagyon szeretett volna velem találkozni. Találkoztunk is, meg minden, de én voltam az elb*szott* gy*kér, mert nem csókoltam meg, nem az hogy nem mertem volna, csak amikor puszit adtam neki akkor is olyan volt mintha kicsit meglenne ijedve. Azóta már találkoztunk többször. Viszont írta, hogy lett egy barátja. Én teljesen padlóra kerültem. Írta, hogy fontos vagyok neki meg nem akar elveszíteni. Mondta hogy szeretne velem találkozni. Összeszedtem magam és elmentem. Majdnem egy órát állt kint az utcán, és várta, hogy mikor érek oda, amikor odaértem futott felém és átölelt, de úgy szorítva. Beszélgettünk akkor is vagy hajnali 3ig. Jól érezte magát, de azóta szarul érzem magam, hogy nem tudtam megcsókolni pedig volt rá lehetőségem. Nagyon kivagyok. Megbeszéltük, hogy hétvégén találkozunk, mondtam neki, hogy fontos lenne. Sejti mit akarok. Én már nem akarok többet várni. Feltettem mindent erre a lapra. Viszont még mindig megvan a barátja. Nem vagyok 100%-osan biztos benne, hogy nem csak barátnak akar. De a beszélgetéseinkből, meg a viselkedéséből azt vágom le, hogy többet akar, de... ott van az a másik... Szerintetek mi tévő legyek? Én 16/f ő 16/l


Köszönöm!


2011. szept. 28. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszel neki, vagy megbízhatatlan.
2011. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
látom rajta, hogy bizonytalan ő is.
2011. szept. 28. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy odavagy a leányzóért, és ez szép dolog nagyon, de valamit gondolj át: ha a barátját otthagyja érted, mi a biztosíték arra, hogy Téged nem fog otthagyni egy másik srácért? Oké, hogy bizonytalan, de szerintem úgy lenne (lett volna) a normális, hogy amíg nincs tisztában az érzelmeivel, addig nem jön össze senkivel. Így elég megbízhatatlannak tűnik... én hagynám a helyedben.


De úgyis elmész a találkára és megteszed amit meg akarsz tenni, nemde? ;)

2011. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elhagyás nem erkölcstelenség, de a megcsalás az. Ne bonts új csomagot, amíg nem fejezted be a régit.
2011. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden tőlem telhetőt megteszek. Régóta ismerem, megbízható, de ezt én sem tudtam mire vélni
2011. szept. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!