Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan csajjal akinek más a baráti köre?

Figyelt kérdés

tehát hogy nem érzed különösebben jól magad a haverjaival

de a csaj meg elég jó bőr ahhoz hogy ne gondolkodjak rajta :D

18f


2011. szept. 29. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Persze. Kit érdekelnek a haverjai? Ha jó csaj, akkor meg kérdés nélkül.
2011. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a lány kedves és tényleg hozzám való igen!

Azt azért utálom(bár már volt ilyen) ha a lány jó és szeretem de gazdag nagyképű undok a baráti köre!A lány mellet kitartok és ha nagyon akarja megyek a barátaihoz is de amikor egyszer felhúztak az úri barátai egynek beütöttem.. :D

2011. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a gond az hogy én nem vagyok eyg erőszakos fajta. nem tudna senki sem annyira felhúzni hogy megüssem..


nem is az hogy gazdag nagyképűek. csak más a humorérzékük, ők inkább hülyülőssek, és valamelyest a csaj is..

én is szeretek hülyülni ..bizonyos keretek között.van amit már nem tlaálok viccesnek és ekkor jön a baromi kellemetlen szituk sorozata:\

2011. szept. 29. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Próbálj mindenre bólogatni! :)

De szerintem nem kínos ha neked nem vicces hát nem most mit tegyél..Máshoz vagy szokva. :)

2011. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokkal jobb, ha nem közös a baráti kör! Egyik lány barátom behozta körünkbe a pasiját több, mint 5 éve és tök jól összeszoktunk, normális volt, minden. Erre 5 év után egyszer csak hirtelen szakítottak és a baráti kör kétfelé szakadt!! Ki ennek, ki annak a pártját fogta. Azóta se tudunk összeülni teljes létszámmal mert valaki mindig besértődik... :(
2011. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!