Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szakítottam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szakítottam vele és nem törődik bele! én a szívem mélyén még szeretem de szerelemmel már nem úgy mint régen! Van másik! és féltékeny! Nem akarom újra kezdeni. Szerintetek mi lenne a meg oldás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 09:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és egyértelműen közöld vele, hogy vége, és hagyjon béékén.
2011. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ugyan már makacs mint egy öszvér és nem hagy szóhoz jutni! azt mondja nekem igen drágám nem unod már hogy mindig csak annak kel lennie mit te akarsz és önzőnek nevez! nem is értem régen hogyan szerethettem bele.
2011. szept. 30. 10:00
 3/19 A kérdező kommentje:
Sőt én mind baráttal szoktam vele már beszélgetni és úgy gondoltam már sikerül is és bár mit el mondhattam neki az új hapsimról erre ő szépen elkezdet le beszélni róla és utána már kicikizni én nem értem miért ezerszer tudtára adtam és meg kértem legyünk barátok mert jobb lesz mind kettőnknek . nem értem miért nem jó neki így! hiszen azt mondja ő sem akar elveszíteni engem. teérted?
2011. szept. 30. 10:20
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ha ö szerelmes akkor nem lehettek barátok. viszont ez már kezd nagyon zaklatásba átmenni.van pár szakitásos élményem mikor én szakitottam pasiva. ilyenkor a férfiasságuknak löttek és átmennek nyivákolo hisztis szánalmas féregbe.

eleinte mindig kedves voltam mert nyilván én is szerettem mint embert meg sajnáltam hogy szenved.

de nem jo modszer. amelyik pasi átmegy vergödésbe azt azonnal le kell löni. mi az hogy nem fogja fel hogy hagyd békén? ezek a szövegek meg hogy önző vagy,az meg a szeretetböl átmenö kétségbeesett sértések. lesz ez még jobb is. hülye ribanc, ha nem jösz vissza hozzám megölöm magam. ne lepödj meg ha ezeket is mondja majd. és ne is vedd komolyan. nem fogja kinyirni magát. aki meg akar halni az nem jelenti be.és nehogy visszamenj hozzá! bármivel ámit és zsarol.töröld ki a számát,mindnet rola, ne vedd fel neki a telefont, küld el a francba, ne nyiss neki ajtot stb. elég olt a finomkodásbol.

uj pasikrol meg ne bezsélj neki mert keresztbe fog tenni nektek. némelyik iylen hösszerelmesböl lesznek az örült zaklatók. vedd komolyan és ne sajnáld.erre játszik.

2011. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz. Egyáltalán ne tartsd vele a kapcsolatot.
2011. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
és igenis annak kell lennie amit te akasz. hiszen ha számodra nem müködik a kapcsolat akkor nyilván nem fogsz benne maradni és te fogsz neki véget vetni. ez nem önzöség. csak nem akarod tönkretenni magad. mást akarsz keresni akivel boldog vagy.minden ember önzö valamilyen szinten hisz elsösorban a saját életedre kell koncentrálni.ne függj másoktol
2011. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A kapcsolat léte vagy nemléte nem az a kategória, ahol figyelmességből alkalmazkodsz a másikhoz. Ha nem akarjátok mindketten, semmi értelme.
2011. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre hogy telefonon be olvasok neki és azt mondom oké ha barátként nem működik akkor ennyi! én nem fogok bele pusztulni mivel már mással is szakítottam saját akaratomból és lám mégis itt vagyok. és találkozom azzal a pasival véletlenül össze futunk köszönünk puszi puszi hogy vagy méreget még a szemével mosolyog rám és mindenki megyen a saját utján. De ez nem olyan sajnos! és egy a nagy problémám az egészben hogy ő a nőgyógyászom is mert így ismerkedtem meg vele. És már nem egyszer keresztbe tett nekem volt már más orvosom is de az pedig fél tőle mert egyszer már majdnem be verte a képét!
2011. szept. 30. 12:19
 9/19 A kérdező kommentje:
Ugyanis ki jelentette hogy senki sem érhet hozzám egy újjal sem mert abban nem lesz köszönet! ezért nem tudok orvost váltani! mint férfit végleg hagyhatom de mint orvosom nem!
2011. szept. 30. 13:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

te hülye vagy! miért ne hagyhatnád ott???? na figyi ez már nagyon felháborito. ez egy brutális vadállat kezd lenni. nem csak más nödokid nem lehet igy!! más pasid se! ott lesz mindenhol!

jelentsd fel a francba! tönkre fogja tenni az életedet!

mégis melyik pasid türné el ha megtudná hogy az exed a nödokid?

na meg én azért tartanék töle... ki tudja miben hazudna a praxisába is! lehet beadja hogy beteg vagy meg mittomén vagy csinál veled valamit hogy az legyél. én nem biznék benne ennyire.....orvosilag sem!!!föleg...sztem ö bármire képes lesz.

2011. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!