Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalat, esetleg egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat, esetleg egy kis bátorság kedvéért szemezni ismeretlenekkel jó ötlet?

Figyelt kérdés
Gondolok például a villamosokra. Mindig úgy járok, hogy ha néz egy fiú, csak a szemem sarkából látom, és nem merek ránézni egészen addig, ameddig minimum háromszor rám nem pillantott. Akkor is csak félve, mert mi van, ha mellettem figyel valamit. Azért lehetek ilyen félős a szemezéssel kapcsolatban, mert fiatalabb koromban egy fiú, akibe szerelmes voltam mindig nézett, szemeztünk, aztán a végén kiderült, hogy nem akar semmit, csak unatkozott. Akkor mertem szemezni vele, de azóta ilyen téren félénk vagyok. Ez jó ötletnek tűnik? Csak mert mindig úgy járok a félénkség miatt, hogy mire először rá merek nézni a srácra, a következő megállónál már szállok is le. Mit gondoltok? Hiszen ha hülyének is nézne, hogy miért nézem, nem hiszem, hogy máskor is találkozunk. Vélemények? :)
2011. szept. 30. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
"Hiszen ha hülyének is nézne, hogy miért nézem, nem hiszem, hogy máskor is találkozunk." - válaszoltál magadnak.
2011. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze, jó ötlet. Először gyakorolj egy rotin, vagy egy kuvaszon szemezni, úgy könnyebb lesz csajjal. Komolyan ...
2011. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!