Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok bizonytalan ebben a szituban, vagy csak én reagálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel pár hete ismerkedtem meg egy utcabál szerűségben.Elérhetőséget cseréltünk,és azóta is tartjuk a kapcsolatot egymással. Párnap után elhívott találkozni és én nem tudtam elmenni egy ok miatt,aztán sose jött össze a találkozó eddig.Van egy lány ismerőse,akinek állítólag van(volt)pasija eddig a facebook szerint.. Mégis olyanokat ír ennek a srácnak az üzenőfalára,hogy "Lájk és x -et teszek, hogy..


Mit érzek iráántad :

~ szinte testvér :

~ imádlak:

... ... ~ szeretlek:x

~ kedvellek :

~ tetszel

~ nemismerlek :


Hány éve ismerlek :

~ tobb mint 10 eve :

~ 7 -9 éve :

~ 4 -6 éve :

~ 2 -3 éve :x

~ kb 1 éve :

~ kevesebb mint 1 éve :

~ nemismerlek :


Mennyire birlak ?

~ 9 -10:x

~ 7 -8 :

~ 5 -6 :

~ 3 -4 :

~ 1 -2 :


Bántottal már meg :

~ igen:

~ nem:x

~ nem emlékszem:

~ talán :


összejéénnek -e veled :

~ igen:

~ nem:

~ talán:x

~ csak barát :"


"srác neve.. ...!!! HarakxoooOk ráád..:((..♥"


"Érte ölök!

Kezeket török!

Ha, bántod egy nagy pofonnal jövök!:)

Tedd ki ezt 10 ember üzifalára akit

nagyon szeretsz♥ csak,hogy te is tudd..;)..♥"


erre visszaírta neki a fiú,hogy

"Érte ölök!

Kezeket török!

Ha, bántod egy nagy pofonnal jövök!:)

Tedd ki ezt 10 ember üzifalára akit

nagyon szeretsz♥ csak,hogy tudd!;);)"

erre a lány: :))...na ne..;D

fiú:na dee:D

lány:Hűhaa..:)


"srác neve..♥..♥ Jó wolt újra látnii..;) ..<3

srác:én is örültem :)

csaj: ‎(:



Tegnap előtt mikor megláttam még ehhez hasonlókat,kicsit elgondolkodtam,hogy megéri-e a sráccal foglalkozni vagy nem és hát eléggé lezseren vettem a dolgot és direkt olyan ridegen válaszolgattam a srácnak,aki észrevette,hogy furcsa vagyok,meg is kérdezte mi a bajom de én inkább nem mondtam semmit..


Amilyen volt az én viszonyom ezzel a sráccal,hát bevallom ezek eléggé elbizonytalanítottak engem.Ahogy néztem a csaj adatlapját,az összes ismerősének küld szívet az üzenetben,fiúnak lánynak egyaránt.Igen,lehet csak haverok. De én nem tudok semmi előzményt se a srác,se a lány részéről,szóval kicsit sz*r helyzetben vagyok.


Tegnap mikor lekellet mondanom a találkozót-.- akkor írtam a srácnak,hogy miért ne tudok menni,azt mondta oké akkor elhalasszuk,és helyettem találkozott ezzel a lánnyal. Igen,azt csinál amit akar,nekem nincs beleszólásom,de ha köztük van valami akkor én minek kellek? A csaj szívecskéi meg elég megtévesztőek,nem tudni,hogy komolyan vagy nem komolyan gondolja...


Ti szerintetek túl reagálom a dolgokat? Szerintetek mit tegyek? Ti is elbizonytalanodtatok volna a helyemben?


2011. okt. 1. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem itt inkább azon van a hangsúly h elment a másik lánnyal mert te nem értél rá...én lehet h önző vagyok ebben a dologban, de ha kellek egy pasinak akkor elvárom h csak én kelljek, és ha én nem érek rá, ne menjen el mással, hanem várja meg h nekem is jó legyen és találkozzunk:)


a szivecskék meg szerintem nem jelentenek sokat ha azt több haverjának is irogatja a csaj.

2011. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ismerős érzés..


Most akkor mit tegyek?hagyjam békén a srácot vagy ne?

2011. okt. 1. 13:59
 3/8 A kérdező kommentje:
De,mi van ha csak féltékennyé akarnak tenni mert a srác nem tudja,hogy kell e nekem vagy sem? Én is tegyem féltékennyé? Neki,hogy esne?
2011. okt. 1. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
huuuh basszus...ez elég tré helyzet,azért tudom miről beszélsz... :/,ez a srác nem akar téged komolyan(vagy pedig még egy hatalmas nagy gyerek),egy tuti:nem biztos az érzéseiben!vagy egy hatalmas nagy casanova aki csak azért van h hülyitse az olyan lányokat akik hagyják is ezt....,ezzel nem minősiteni akarlak csak gondolkozz(de úgyis tudod a választ!,csak megerősítésre vársz)fiatal vagy még előtted az élet hahókám,szal dobd be magad és hagyd az ilyen pasikat...persze ha csak te is úgy érzed :) puszim
2011. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszer azt súgja az eszem,hogy egy próbát meg ér. Egyszer meg azt,hogy hagyjam békén.
2011. okt. 1. 16:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Állitólag sokat csalódott,ezért nem szeret megnyílni senkinek se,szeret titokzatos maradni,de ha úgy gondja,hogy valakiben megbízhat annak meg nyillik..
2011. okt. 1. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet a csaj összeveszett a pasijával és most ezt a srácot használja fel, hogy féltékennyé tegye. Volt már ilyenre példa a történelemben...
2011. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,igaz ez is megeshet.. De akkor engem a srác miért nem keres,miért nem válaszolt? Jó,lehet,hogy berágott rám mert így viselkedtem vele..
2011. okt. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!