Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság csak az tud érvényesülni aki jóképű és van pénze?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez van 14even felül h ha van pénz van bnőd
2011. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az eszet a tehetséget is leszaarják
2011. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pénzzel csak ribanc hajlamú lányokat fogsz meg..
2011. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Walk With Me ***** válasza:
Ez csak a sekélyes ribiknél van így. Épeszű, érett nőknél nem hinném. Persze azért mondjuk ~30 körül már számít, hogy legyen a párjának valami egzisztenciája (ne az anyjával éljen, dolgozzon stb), de ez szerintem teljesen érthető.
2011. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érthető, de nem mindig valósítható meg. Például valaki nettó 90-100 -as fizetésből, hogy tud megvenni magának egy 10+ millás lakást (ami kb 40-50 m2)?
2011. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LuckyestLooser ***** válasza:
halljátok 17 éves vagyok, nem vagyok ronda, 30rongyos mustáng farmerben járok van pénz bőven de barátnőm nincs
2011. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nagy kérdései...!


Miért van az, hogy manapság csak az tud érvényesülni, aki 50 kg alatt van és szereti az orális szexet? XD

2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Válság van.
2011. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért van az, h manapság napi 3-4 ilyen kérdésbe futok bele?
2011. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak manapság van így. Mindig is így volt. Persze szép dolog, hogy azt hangoztatják, hogy nekik nem számít a pénz, olyan pasi kell, aki szereti megbecsüli őket stb. a valóságban mégis, ha több jelölt van, akkor érdekes módon a tehetősebb a befutó. És itt most nem a hülye pláza ribancokról van szó.


"Persze azért mondjuk ~30 körül már számít, hogy legyen a párjának valami egzisztenciája (ne az anyjával éljen, dolgozzon stb), de ez szerintem teljesen érthető."


Jogos, de akkor ennyi erővel én is elvárhatom, hogy neki is legyen valamije nem? Mert hogy is van, ha egy férfinak 30 éves korában nincs lakása, kocsija az ciki, mert nem tudja eltartani a családot, de ha egy nő ilyen, akkor az természetes, mert majd ő szépen belemászik a készbe. Egy nagy lóf.szt. Senki se várjon el tőlem olyasmit, akit ő sem tud felmutatni.

2011. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!