Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék lenne a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne a barátom születésnapjára, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a szülinapja és arra gondoltam,hogy lehetne az az egyik ajándékom neki,hogy lefekszem vele.Nem erőlteti a dolgot,tudja,hogy még senkivel nem voltam...de azért látom rajta,hogy szeretné már nagyon(Ő már lefeküdt pár barátnőjével).

Nekem 1 hónapja volt a születésnapom,Ő olyan ajándékot vett,ami anyum 3 havi fizetésébe kerül kb,szóval én nem tudok neki olyan értékben venni valamit,mint amennyiért Ő vett.

Persze még adnék valami ajándékot neki,csak azt még nem tudom,hogy mi lenne.


A szülinapjának az estéjén a szülei elutaznak külföldre,mert az apukájának ott lesz valami tárgyalása,az anyuja meg csak vele megy és ezért egész éjszaka egyedül leszünk a barátommal...Vagyis Ő szeretne egy bulit szervezni,de szerintem erről le fogom tudni beszélni szerintem.


Mit gondoltok erről?

Örülne neki szerintetek?



15L ( Ő 16 lesz)


2011. okt. 1. 17:13
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
28%
nemistudom... te hány éves vagy?
2011. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2011. okt. 1. 17:19
 3/32 anonim ***** válasza:
44%

ha készen állsz rá, akkor hajrá!!!:)))))))))

de majd vigyél óvszert:)

2011. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Több mint negyedmillió forintért vett neked ajándékot 15. szülinapodra? :OOO
2011. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy mennyit költött az ajándékra pontosan,de azt tudom,hogy drága volt az,amit vett és hogy én nem tudnék neki hasonló árban ajándékot venni.

Nem élnek rosszul,én is mondtam neki,hogy nem fogadhatom el,de Ő mondta,hogy ez semmiség és hogy azért vette,mert szeret...

2011. okt. 1. 17:28
 6/32 anonim ***** válasza:
60%

am mit vett neked?:D kíváncsi vagyok:)

de am szerintem ha szereted és őis akkor hajrá:)

2011. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
mondanam h r1b4nc de nem vagy az,ha készen állsz rá,akkor hajrá!
2011. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Ha tényleg szereted akk csak rajta de csak ha készen állsz rá

és védekezzetek lehetőleg óvszerrel

2011. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%
Meg sztem nagyon jó ajándék lenne...bárcsak ilyen barátnőm lenne
2011. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

ne azért sexelj vele, mert úgy érzed tartozol neki, az csak megöli a kapcsolatotokat...

csak ha tényleg te is akarod akkor...mondjuk ez a szülinap dolog sztem kicsit furi...mmint hogy ajándék hogy lefekszel vele...nyilván az, de így kicsit olyan mintha tárgy lennél..sztem:S

aztán te tudod, ha tényleg szerelemből menne, akkor ok, de ha csak azért hogy te is hasonló értéket adj, úgy elég ribis, ne haragudj érte, de nekem az jött le, hogy ha már nem vagy gazdag pénz helyett ez, ami így sztem nem bizt hogy jólesne neki, gondolom ő vagy pont ezért adott neked drágát hogy lenyűgözzön és aztán lefeküdj vele, vagy mert szeret, és gondolta a lányok szeretik a drága dolgokat és bizt boldog leszel. de egyik verzió sem érné meg hogy úgy érezd csak ezzel "kompenzálhatod"..

2011. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!