Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék lenne a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne a barátom születésnapjára, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a szülinapja és arra gondoltam,hogy lehetne az az egyik ajándékom neki,hogy lefekszem vele.Nem erőlteti a dolgot,tudja,hogy még senkivel nem voltam...de azért látom rajta,hogy szeretné már nagyon(Ő már lefeküdt pár barátnőjével).

Nekem 1 hónapja volt a születésnapom,Ő olyan ajándékot vett,ami anyum 3 havi fizetésébe kerül kb,szóval én nem tudok neki olyan értékben venni valamit,mint amennyiért Ő vett.

Persze még adnék valami ajándékot neki,csak azt még nem tudom,hogy mi lenne.


A szülinapjának az estéjén a szülei elutaznak külföldre,mert az apukájának ott lesz valami tárgyalása,az anyuja meg csak vele megy és ezért egész éjszaka egyedül leszünk a barátommal...Vagyis Ő szeretne egy bulit szervezni,de szerintem erről le fogom tudni beszélni szerintem.


Mit gondoltok erről?

Örülne neki szerintetek?



15L ( Ő 16 lesz)


2011. okt. 1. 17:13
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Egy iPad-et vett,hozzá még pár tartozékot,egy parfümöt,ami már régóta tetszett,csak anya szerint túl drága volt és egy Hello Kitty-s swarovski figurát(enyhe Hello Kitty mániám van...).


Tényleg szeretem meg minden,csak kicsit félek...Nem tőle,mert tudom,hogy óvatos lenne és nem tenne olyat,amit én nem szeretnék,de félek a fájdalomtól,mert még az ob minit is nehezen tudom használni,azt is csak akkor,hogyha nagyon muszáj.

Óvszer az van az éjjeliszekrényébe mindig,az tuti.

Akarok még mást is venni neki,nem csak "magamat akarom adni",csak nem tudom,hogy mit.Gondolkoztam azon,hogy veszek neki valamilyen bmx-es cuccot(rajtam kívül a másik szerelme a bmx-e),csak nem értek ezekhez annyira és neki is szinte mindene megvan,ami kell hozzá,de ha kérdezem,hogy mit szeretne tőlem kapni a születésnapjára,akkor azt mondja,hogy semmit.

2011. okt. 1. 18:52
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
wáó van pénze a csávónak:D
2011. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem neki van sok pénze,hanem a szüleinek...:)
2011. okt. 1. 19:21
 14/32 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem süss neki valamit, az mindig beválik.

Mellesleg ha szereted és úgy érzed, hogy akarod a szexet, akkor előbb utóbb jön majd magától. Jó, hogyha nem ér teljesen váratlanul, de ne tervezz el percre pontosan mindent és ne legyenek nagy elvárásaid. A fájdalomtól nem kell félni, biztos nem lesz erőszakos, időtök is lesz egymásra, maximum kellemetlen érzés lesz, nem kifejezetten fájdalmas (én is ugyanígy voltam az ob tamponnal mint te :P).

Amúgy viszont kicsit furcsa, hogy szexet adsz ajándékba. Olyan, mintha külön ki kéne érdemelnie azt, hogy megkapjon, meg mintha ez csak a te kiváltságod lenne eldönteni, hogy mikor lehet szex. Ez mindig két ember igényeiről és érzéseiről szól. Az első szex is szex, nem kell annyira túlmisztifikálni a dolgot.

2011. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
hát ha már 15 vagy és készen állsz rá...! sztem örülni fog csak tényleg ne hagy el az óvszert... am olvastam h ha nem tod felhúzni meg nemvagy benne biztos h ő magának megcsinálja akk banánon próbálkozz... tom h vicces!! :D énis röhögtem de prób.nak lehet jó! sok szerencsét :))
2011. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Az a gond sütős ötlettel,hogy nem tudok sütni...:S
2011. okt. 3. 16:55
 17/32 anonim ***** válasza:
nyukád biztos segíteni sütni valami finomat és egyszerűt :D
2011. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Lányka555 válasza:
Ha készen állsz rá és nem csak azért mert muszáj akkor szerintem jó örlet és örülni fog neki a barátod! :) Mióta vagytok együtt? Ami nekem még eszembe jutott, hogy még jobb lenne venni magadnak valami csini "jelmezt" rendőr, titkárnő, nyuszi ilyesmi :D ha rendőr jelmez akkor vehetsz hozzá szőrös bilincset. Táncolsz neki...eljátszotok egymással így hosszítjátok az előjátékot... és nem fogsz annyira izgulni. :) Ő még szűz?
2011. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 napietus ***** válasza:
0%
szerintem 15 évesen ne rakd szét a lábad. csak a cigók szexelnek ennyi idősen. inkább találj ki más szülinapi ajándékot :)!
2011. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

9 és fél hónapja vagyunk együtt hivatalosan,de már előtte rengeteg időt töltöttünk együtt.

Ő már nem szűz és emiatt még jobban félek,mert tapasztaltabb és mi van akkor,hogyha a volt barátnőivel jobb volt...:S

2011. okt. 3. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!