Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék lenne a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne a barátom születésnapjára, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a szülinapja és arra gondoltam,hogy lehetne az az egyik ajándékom neki,hogy lefekszem vele.Nem erőlteti a dolgot,tudja,hogy még senkivel nem voltam...de azért látom rajta,hogy szeretné már nagyon(Ő már lefeküdt pár barátnőjével).

Nekem 1 hónapja volt a születésnapom,Ő olyan ajándékot vett,ami anyum 3 havi fizetésébe kerül kb,szóval én nem tudok neki olyan értékben venni valamit,mint amennyiért Ő vett.

Persze még adnék valami ajándékot neki,csak azt még nem tudom,hogy mi lenne.


A szülinapjának az estéjén a szülei elutaznak külföldre,mert az apukájának ott lesz valami tárgyalása,az anyuja meg csak vele megy és ezért egész éjszaka egyedül leszünk a barátommal...Vagyis Ő szeretne egy bulit szervezni,de szerintem erről le fogom tudni beszélni szerintem.


Mit gondoltok erről?

Örülne neki szerintetek?



15L ( Ő 16 lesz)


2011. okt. 1. 17:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod hogy ez lenne a tökéletes "ajándék", akkor hajrá xD lehet 15 évesen még nem kéne, de a te életed, a te döntésed.
2011. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Csak azért ne add magad oda neki ,mert megvesznek téged!!!

A szűzeséged nem muszály odaadnod neki!!!

De viszont van egy jobb ötletem!!!

Szerintem bírná ha csak leszo pnád!Szal két légy egy csapásra,ajándék is megvan és a szűzességed is tartogathatod

2011. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác hazudta Neked ,hogy nem szűz!

Hídd el 9 és fél hónap alatt még egy idióta is bezavarja a macit a málnásba!!!Ha akarja ha nem...

És tényleg ne csak azért add magad oda mert megvásároltak....

2011. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon tetszene neki, hogyha tényleg annyi ideje nem volt neki szex. Az meg ne zavarjon, hogy te nem vagy olyan jó, hidd el nem azt fogja nézni milyen vagy, hanem, hogy szereted és azért csinálod. Szerintem nagyon aranyos gesztus lenne, de egy kis macit+ egy parfümöt+ sütit igazán adhatnál neki te is :)
2011. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
ma 18:11 azt szeretem, hogy az emberek tudnak helyesen írni...
2011. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Nem vesznek meg,csak a barátom szeret nekem ajándékokat venni....Csak le...opni meg nem szeretném,mert az olyan...nemtudom.

Én is le akarok vele feküdni,mert nagyon szeretem,de félek egy picit.

Tuti,hogy már lefeküdt néhány barátnőjével,mert az egyik lány elmondta a barátnőinek,Ők pedig elég pletykások,szóval már az egész város tudja.Meg látszik a barátomon,hogy tapasztalt és az éjjeliszekrényében óvszer volt már akkor is,amikor még csak sima barátok voltunk.

Még veszek neki valamit,az biztos,szóval nem csak ez lenne.

2011. okt. 3. 19:12
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Ez még elég kevés ,hogy ígaznak véljem ,hogy a pasid nem szűz...

ha komolyan értené a dolgát akkor már rég túlestetek volna rajta....

ha meg szereted akkor a szerszámát is szereted!!!Szal nyugodtan ápold le!ha erre nem vagy képes akkor tényleg csak azért vagy vele,mert vásárolgatnak Neked ezt-azt...

2011. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Ő már 3 hónap után is mondta,hogy lefeküdhetnénk végre egymással,de én akkor nem akartam,szóval leállítottam.Utána még próbálkozott párszor,de mondtam,hogy én még nem szeretném.Akkor azt mondta,hogy majd szóljak,hogy mikor érzem késznek magamat rá,mert Ő tud várni.

Nem erőlteti a dolgot.

2011. okt. 3. 20:36
 29/32 anonim válasza:
tényleg sztem kevésbé fájdálmas h ha csak leszopod... igaza van nemtomiianevének... ://
2011. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Köszi!

nemtomiianeve

:)

2011. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!