Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sürgős számomra!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sürgős számomra!

Figyelt kérdés
tegnap este elmentem a TCS koncertre egyik barátnőmmel, és elszívtam 3 szál cigit. a barátom megkért, hogy ne dohányozzak, de ennek ellenére megtettem, mert nagyon jól esett, de most nagy bűntudatom van. közölte velem a barátom pár hete, hogy elhagy, ha meg tudja, hogy ha kérése ellenére cigiztem/füveztem. de nem szeretném, hogy vége legyen, mert nagyon szeretem, de gyűlölöm, ha meg akarja mondani, hogy mit tegyek, hisz én se mondom meg neki. ebben várnék tanácsokat, hogy szerintetek lenne értelme elmondani neki, vagy sem? mind a kettő következményekkel jár, tudom jól, de akkor is.. igen, nem kérek olyan kommenteket, hogy jaj, de hülye vagy, igen, t udok róla. de most megoldás kell :/
2011. okt. 1. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt neki: Örülj, hogy cigit szívok nem f@szt.
2011. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

Inkább a barátodét szívnád!!!!!!!!!!!!

..én utálom a drogos pi..kat!!!!

2011. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat az, ahol valamelyik fél megtilt a másiknak bármit is? Ha szeretek valakit, akkor mindennel együtt szeretem, jó és rossz szokását elfogadom. Ha neki nem tetszik, hogy te cigizel, akkor minek jár veled? Ezen érdemes elgondolkodni, megbeszélni, tisztázni. Te sem mondod neki, hogy márpedig igenis CIGIZZ!!!


A válasz: Ne mondd el neki, ha úgy gondolod hogy mástól sem tudná meg.

2011. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
őszinteség. mondd el neki az igazat, meg hogy téged zavar, hogy parancsol, mint az anyukád, és hogy ez a te életed. ha meg nem hajlandó elfogadni... hát akkor nem lesz túl jó vele, szeretheted akármennyire. persze a dohányzás butaság, ezt gondolom te is tudod, és ahogy nézem, meg is bántad, lehet, hogy csak ettől akart megvédeni. de ha nagyon bekorlátozna... az nem lenne túl jó. remélem, azért tudtam segíteni egy kicsit.
2011. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
NE CIGIZZ, NEM EGÉZSÉGES,, akik nem cigiznek [link] és akik cigiznek [link]
2011. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt 19 évesen, szét is mentünk. Eltelt másfél év, abbahagytam a dohányzást, erre újra összehozott minket a sors:) Én is utáltam hogy szinte követelte hogy ne cigizzek. Szerintem dönts h abbahagyod-e a kedvéért, de így hosszú távon nem fog menni, hogy ő megtiltja, te meg csinálod.
2011. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

meglehetősen ritkán szívok cigit, nem nem füvezek, mert nem tartom jó dolognka azt, ha nem vagy uralod a testedet/elméd... örvendek az első 3 válaszolónak, hát látszik, h a tiéteket senki nem sz*pja.. gratulálok! :)


a többi kommentelőnke köszönöm, igen, nem egyszer vitáztunk már az uralási kényszere miatt, de ezek ellenére is szeretem, de fájdalmat sem szereték neki okozni. szóval szerintem hiába nem helyes sokak szemébe, megrartom magamnak ezt, és nem "vétkezem" többet. :)

2011. okt. 1. 17:52
 8/21 A kérdező kommentje:
helyesbítek, csak a 2. kommentelőnek gratulálok! :)
2011. okt. 1. 17:54
 9/21 A kérdező kommentje:
eléggé vallásos fazon, szóval mindezek mellé közölte, h ha otthagyom/hagy, akkor megölel, és kapal-kabát egész életre. szzóóóval kissé fanatikus:D
2011. okt. 1. 17:57
 10/21 Róbert Nagyúr ***** válasza:
47%
ne szivjááááá füvet me olyan leszel mint ééén!!!
2011. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!